Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Бадьорий настрій після відпочинку у Польщі


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Бадьорий настрій після відпочинку у Польщі

З 8 по 17 липня 24 дитини перебували у далекій, але дуже гостинній Польщі, під пильним наглядом двох опікунів – начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Літинської райдержадміністрації Тетяни Катріної та керівника архівного відділу Літинської райдержадміністрації Оксани Дідич.

Від імені Вольштинського повіту староста Ришард Курп вручив українським дітям дарунки і запросив відвідати визначні пам’ятки  та музеї прославленого польського краю. Бурмістри Вольштину,  Нового Томисля, Пржемету й інших гмін радо вітали гостей із України на своїй землі та створювали всі належні умови для комфортного дитячого відпочинку. Діти разом із наставницями побували і в етнографічному музеї під відкритим небом поблизу Вольштину, де куштували справжні селянський хліб та масло, і на екскурсії у відомому на весь світ музеї паротягів. Покаталися на яхтах, катамаранах та байдарках, із висоти оглядової вежі глянули на близьку  Німеччину,  вчилися лозоплетінню у Новому Томислі, грали в боулінг, біль’ярд, відвідали музей птахів… та всього й не перелічити. Під час цікавих заходів і веселих ігор юні літинчани здружилися із гуртківцями будинку дитячої творчості у Сєдлєці, а друзям завжди важко розлучатися. Тому, щоб не сумувати, обіцяли писати листи та спілкуватися через інтернет.

А польсько-українські зв’язки між Літином та Вольштином тривають, у жовтні до містечка знову завітають друзі із сусідньої держави.

 

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури