Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Бадьорий настрій після відпочинку у Польщі


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Бадьорий настрій після відпочинку у Польщі

З 8 по 17 липня 24 дитини перебували у далекій, але дуже гостинній Польщі, під пильним наглядом двох опікунів – начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Літинської райдержадміністрації Тетяни Катріної та керівника архівного відділу Літинської райдержадміністрації Оксани Дідич.

Від імені Вольштинського повіту староста Ришард Курп вручив українським дітям дарунки і запросив відвідати визначні пам’ятки  та музеї прославленого польського краю. Бурмістри Вольштину,  Нового Томисля, Пржемету й інших гмін радо вітали гостей із України на своїй землі та створювали всі належні умови для комфортного дитячого відпочинку. Діти разом із наставницями побували і в етнографічному музеї під відкритим небом поблизу Вольштину, де куштували справжні селянський хліб та масло, і на екскурсії у відомому на весь світ музеї паротягів. Покаталися на яхтах, катамаранах та байдарках, із висоти оглядової вежі глянули на близьку  Німеччину,  вчилися лозоплетінню у Новому Томислі, грали в боулінг, біль’ярд, відвідали музей птахів… та всього й не перелічити. Під час цікавих заходів і веселих ігор юні літинчани здружилися із гуртківцями будинку дитячої творчості у Сєдлєці, а друзям завжди важко розлучатися. Тому, щоб не сумувати, обіцяли писати листи та спілкуватися через інтернет.

А польсько-українські зв’язки між Літином та Вольштином тривають, у жовтні до містечка знову завітають друзі із сусідньої держави.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури