Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Щодо підвищення пенсій з 1 жовтня 2017 року.


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Щодо підвищення пенсій з 1 жовтня 2017 року.

В подальшому, після проведення засідань чисельних робочих нарад, зустрічей з народними депутатами, представниками Уряду, міністерств та громадських організацій, опрацьовано 2144 поправки до законопроекту від 82 народних депутатів та підготовлено його до розгляду Верховною Радою в другому читанні. В очікуванні минув тиждень, адже даний законопроект є одним з найважливіших. Наслідки його прийняття відчує кожен українець. Хтось вже цього року, а хтось в майбутньому. В вересні місяці кількість звернень до управління Пенсійного фонду, як на особистий прийом, так і письмових та на телефони «гарячих ліній», збільшилась у три рази в порівнянні з минулими місяцями. Питання, з якими звертаються громадяни, стосуються проведення перерахунків пенсій, що мали відбутися з 1 жовтня та змін в пенсійному законодавстві для майбутніх пенсіонерів.

У Літинському районі 11347 пенсіонерів, з них 10807 осіб (95,2% від загальної чисельності пенсіонерів) отримують пенсію за нормами Закону України «Про загально-обов’язкове державне пенсійне страхування». Тобто, їх пенсії підлягатимуть осучасненню.

В результаті проведеного перерахунку – осучаснення - пенсії будуть збільшені у 7250 чол., або у 67% від чисельності осіб, пенсії яких підлягають перерахунку. Розмір підвищення розрахується індивідуально для кожного пенсіонера за матеріалами пенсійної справи. Отож, звертатися додатково до управління Пенсійного Фонду не потрібно.

За попередніми розрахунками 4992 пенсіонери можуть очікувати на підвищення до 200 грн., більше 1061 пенсіонерів - від 200 до 500 грн. , 1167 чоловік - на суму від 500 до 3000 грн., та 30 чоловік отримають підвищення більше 3000 грн.

Внаслідок проведеного перерахунку, середній розмір пенсії становитиме 1722,32 грн, тоб-то збільшиться приблизно на 9% (на даний час він складає  1576,48грн). При цьому, видатки на виплату пенсій у зв’язку із проведенням осучаснення зростуть приблизно на 2 млн. грн, тобто на 12 %.

Окрім того, Уряд пропонує з 1 жовтня 2017 року збільшити прожитковий мінімум для непраце-здатних громадян з 1312 грн до 1373 грн. В зв’язку з цим, в районі будуть перераховані пенсії більше 2 тисяч пенсіонерів.Також пропонується скасувати 15% зниження пенсій працюючим пенсіонерам. Сьогодні у Літинському районі 1324 таких пенсіонерів, з яких 144 очікує змін до законодавства про зняття обмежень виплат.

Станом на 26 вересня  завершили виплату пенсій за вересень місяць та провели нарахування жовтневих виплат. Однак, таких довгоочікуваних підвищень там не буде.

Наразі, Пенсійний фонд України провів підготовчу роботу для здійснення осучаснення пенсій, програмне забезпечення розроблено та протестовано. Тобто, після ухвалення законопроекту ми готові до його реалізації.

 

Адміністрація Хмільницького об’єднаного УПФУ Вінницької області.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури