Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

До покупців – із усмішкою та увагою
Середа, 26 липня 2017, 17:05

Згідно Указу Президента, професійне свято працівники торгівлі та ресторанного господарства відзначають в останню неділю липня. А оскільки без ринків, магазинів, кафе і ресторанів просто немислимо уявити собі сучасний світ, то свято приходить до кожного містечка чи села.

Те ж саме стосується і Літина. У нашому містечку - 192 об’єкти торгівлі та сфери послуг, а також 2 ринки. І тут працюють люди, яких шанують і знають усі літинчани.

Лілія Іванишина 4 роки працює у магазині ПрАТ «Літинський молокозавод» коло автовокзалу. «Завжди усміхнена та уважна до покупців», «привітна», «весела та добра людина», - ось як про неї відгукуються ті, хто її знає.

- У сфері торгівлі я 20 років, - розповідає Лілія Зіновіївна.- І, мабуть, така моя доля. Бо закінчувала я Вінницький м’ясомолочний технікум за юридичним напрямком. Але у 90-ті роки люди змушені були шукати якийсь заробіток. Тоді й ми з чоловіком пішли в торгівлю. І не покинули досі. На роботі мені не сумно. Скоріше навпаки – коли людей мало, то я приходжу додому втомлена. А коли день базарний і немає часу, щоб присісти, то мені легко. Дуже люблю спілкуватися з людьми. Це – моє. Чоловік Ігор мене підтримує, хвалить.

І багато значить, коли ти в хорошому колективі: ми з напарницею 4 роки разом працюємо, при потребі замінимо одна одну. А коли зручний графік, нормальна зарплатня, добрий господар – то працюєш на совість. Мені приємно, коли покупці відходять задоволені.

Лілія Іванишина поділилася секретами свого успіху:

- Потрібно гарно відноситися до людей, товар треба гарно викладати, його має бути багато, треба слідкувати за чистотою і товар повинен бути завжди свіжим.

Здається, секретів не багато, але як хвалять Лілію Зіновіївну покупці!

Від імені читачів «Л.В.» ми вітаємо Лілію Іванишину та всіх, задіяних у сфері торгівлі та ресторанного господарства гарного настрою у день професійного свята, міцного здоров’я і наснаги, вдячних покупців та відвідувачів.

За матеріалами "Л.В."

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури