Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Душі людської доброта
Понеділок, 17 липня 2017, 12:24

Незважаючи на війну, економічні чи соціальні негаразди, дитинство у маленьких літинчан має бути щасливим. Саме таких поглядів притримується Літинський селищний голова Анатолій Бичок. І тому питання комфорту дітей у літинських садочках завжди на особистому контролі Анатолія Івановича. Саме за ініціативи селищного голови у цьому році на 14 обласний конкурс розвитку територіальних громад було подано проект «Капітальний ремонт (заміна покрівельного матеріалу та утеплення фасадів) дитячого дошкільного закладу №2 по вул. Соборна, 19, в смт Літині Вінницької області». Для цього Літинська селищна рада виділяє 852 тис.грн., а районна рада - 500 тис.грн. Проект отримав високі бали в обласному конкурсі. Та й не лише бали: Літинській селищній раді було обіцяно 167 тис.грн. обласної субвенції, що також зменшить видатки з місцевого бюджету.

У цьому році на утримання дитячих садочків з бюджету селищної ради виділено  5 млн. 324тис. 192 грн.  Видатки включають: харчування дітей, заробітну плату працівникам дошкільних закладів, сплату за енергоносії, поточні ремонти, придбання інвентарю та обладнання. Також на засіданнях виконавчого комітету розглядаються питання звільнення від батьківської плати літинчан пільгових категорій (учасники АТО, багатодітні чи малозабезпечені сім’ї).

Нещодавно дитячі меблі від наших друзів із Нідерландів передали літинським дошколярикам та учням молодших класів польські партнери. У Вольштині (Республіка Польща) спеціально для вихованців літинських дошкільних навчальних закладів було проведено збір м’яких іграшок, пазлів, настільних розвиваючих ігор тощо. Ініціаторами благодійної акції виступили працівник Вольштинського Будинку Культури пан Себастьян Сіп та його син Каміль.

Анатолій Іванович особисто подякував польським партнерам за доброту і милосердя. Голова виступив на сесії Вольштинської міської ради та вручив Подяки Пану Пітеру Ейдріаансу директору початкової школи «Stichting Akkoord!» і її колективу (Венло, Нідерланди), Голові та членам  «Lions-Club» (Люббен, Німеччина), Бурмістру Вольштина  пану Войцеху Лісу та міському уряду,  пані  Гражині Бєганьській та компанії "BIEGPOL" (Вольштин, Польща), пану Томашу Яздону  та компанії "ONIX" (Сєдлєц, Польща),  пані  Аніті Картш  та компанії "PAK -Logistic" (Вольштин, Польща).

-Ми щиро дякуємо всім нашим добрим друзям за вагомий внесок у зміцнення  партнерських стосунків, - мовив Анатолій Іванович. – Нам надзвичайно приємно, що наші парнери – це люди з чуйним серцем і великою душею.

 

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури