Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Для вас, дорогі жителі вулиці Некрасова!
Четвер, 27 квітня 2017, 16:28

Благоустрій містечка – сфера, якій приділяється велика увага з боку Літинського селищного голови Анатолія Бичка. Незважаючи на важку ситуацію у державі, за ініціативи селищного голови додаткового залучаються кошти з районного, обласного та державного бюджетів на капітальний та поточний ремонти дорожнього покриття, дитячих садків, проведення водогону, реалізацію екологічних проектів та ін.

Від жителів містечка до селищної ради та редакції газети «Л.В.» надходить чимало позитивних відгуків про здійснений ремонт вуличного освітлення,  дорожнього покриття, проведення водогону, роботу маршрутного таксі тощо.  Людська вдячність додає наснаги в роботі усім, хто докладає зусиль для покращання життя у містечку.

Так, днями у Літині завершено капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Некрасова. Реалізовуючи Програму соціально-економічного розвитку смт Літин на 2017 рік, Літинська селищна рада виконала взяті на себе зобов’язання: за лічені дні було проведено капітальний ремонт дороги комунальної власності довжиною 779 м. п. Площа заасфальтованого покриття складає 3116 м2.

Ремонтні роботи виконані підрядною організацією із застосуванням сучасних технологій, новітнього устаткування та екологічно чистих матеріалів.

Тому переконані, що жителі вул. Некрасова, Молодіжної, Свято-Миколаївської, Шевченка, Подільської та ін. гідно оцінять переваги сучасного дорожнього покриття.

 

До речі, чи не найбільшу радість якісні літинські дороги дарують підліткам. Учні у вільний від навчання час катаються на скейтах, роликових коньках, велосипедах.  Тож, дорогі літинчани, приємних поїздок та піших прогулянок!

Сергій Черниш,

інспектор з благострую Літинської селищної ради

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури