Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ ТА УСІХ ЖИТЕЛІВ ЛІТИНА!
Четвер, 23 березня 2017, 18:14

Згідно рішення виконкому селищної ради від 14.03.2017 року № 46 у смт._Літині проводитиметься весняний двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану містечка з 20 березня по 20 травня 2017 року. Оголошуються два загальномістечкові суботники: перший 24.03.2017 року, другий 07.04.2017 року, де заплановано здійснити заходи з прибирання закріплених територій, посадки дерев, прибирання сміття, побілки бордюр, парканів, дерев, висадка квітів та впорядкування клумб.

З метою здійснення контролю за організацією проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану селища відповідна комісія здійснюватиме рейди-огляди закріплених територій по вулицях Літина.

 

Просимо усіх долучитися до участі у вказаних заходах! Дякуємо усім, хто вже розпочав прибирання та санітарну очистку територій. Дякуємо Вам за підтримку і розуміння у вирішенні питань благоустрою і санітарної очистки, які відіграють велике значення у розбудові нашого з Вами містечка.

 

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури