Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Літинська селищна рада повідомляє:
Четвер, 23 березня 2017, 13:52

Рішенням 13 сесії 7 скликання №2 від 15 березня 2017 року «Про встановлення тарифів для населення, бюджетних установ, підприємств, організацій та фізичних осіб-підприємців на послуги з централізованого водопостачання, які надає підприємство КП «Комунсервіс»  було  встановлено тарифи на послуги, які надає КП_«Комунсервіс» з централізованого водопостачання на території смт Літин у розмірі:

Послуги з централізованого водопостачання для населення в розмірі - 8,40 грн/м3з ПДВ.

Послуги з централізованого водопостачання для бюджетних установ в розмірі – 10,08 грн./м3 з ПДВ.

Послуги з централізованого водопостачання для підприємств, організацій та  фізичних осіб підприємців в розмірі – 12,60 грн/м3 з ПДВ.

Послуги з централізованого водопостачання для споживачів, які використовують воду без засобів обліку в розмірі - 37,80 грн. з ПДВ на одну особу.

Рішенням 13 сесії 7 скликання №3 від 15 березня 2017 року Про встановлення тарифів для населення, бюджетних установ, підприємств, організацій та фізичних осіб-підприємців  на послуги з вивозу рідких побутових відходів, які надає підприємство КП «Комунсервіс».

Встановити тарифи на послуги, які надає КП «Комунсервіс» з вивозу рідких побутових відходів у такому розмірі:

Послуги з вивозу рідких побутових відходів для населення -

автомобілем «КАМАЗ» в розмірі - 27,07 грн. за 1м3 з ПДВ.

автомобілем «МАЗ» в розмірі - 33.00 грн. за 1м3 з ПДВ.

Послуги з вивозу рідких побутових відходів для бюджетних установ –

автомобілем «КАМАЗ» в розмірі - 27.07 грн. за 1м3 з ПДВ.

автомобілем «МАЗ» в розмірі - 33.00 грн. за 1м3 з ПДВ.

Послуги з вивозу рідких побутових відходів для, підприємств, організацій та фізичних осіб-підприємців –

автомобілем «КАМАЗ» в розмірі - 30.32 грн. 1м3 з ПДВ.

автомобілем «МАЗ» в розмірі - 36.96 грн. 1м3 з ПДВ.

Рішенням 13 сесії 7 скликання №4 від 15 березня 2017 року «Про встановлення тарифів для населення, бюджетних установ, підприємств, організацій та фізичних осіб - підприємців  на послуги збору та вивозу твердих побутових відходів, які надає підприємство КП «Комунсервіс».

Встановити тарифи на послуги, які надає «ЖКП «Літинське» із збору та вивозу твердих побутових відходів у такому розмірі:

Послуги із збору та вивозу твердих побутових відходів для населення бюджетних установ, підприємств, організацій та фізичних осіб-підприємців -

автомобілем «ГАЗ-33072» в розмірі - 92.40 грн. 1м3 з ПДВ.

автомобілем «САЗ-3507» в розмірі – 69.60 грн. 1м3 з ПДВ.

Послуги із збору та вивозу твердих побутових відходів для населення в багатоповерхових будинках на одну людину в місяць,  –

автомобілем «ГАЗ-33072» в розмірі - 12 грн. з ПДВ.

Послуги із збору та вивозу твердих побутових відходів для населення в приватному секторі на одну людину в місяць, -

автомобілем «САЗ-3507» в розмірі – 12.53 грн. з ПДВ.

Вважати таким що втратило чинність  рішення 5 сесії 7 скликання селищної ради  від 15 березня 2016 року № 75 «Про  встановлення тарифів для населення, бюджетних установ, підприємств, організацій та фізичних осіб-підприємців  на послуги з централізованого водопостачання, які надає підприємство КП «Комунсервіс»

Вважати таким що втратило чинність  рішення 47 сесії 6 скликання селищної ради  від 07 травня 2015 року № 828 «Про  встановлення тарифів для населення, бюджетних установ, підприємств, організацій та фізичних осіб-підприємців  на послуги з централізованого водопостачання, які надає підприємство КП «Комунсервіс».

Вважати таким що втратило чинність  рішення 40 сесії 6 скликання селищної ради  від 14 липня 2014 року № 692 «Про затвердження тарифів з надання послуг з вивезення та розміщення твердих побутових відходів в смт.Літин.

 

Дані рішення набувають чинності через 15 днів з дня його оприлюднення в газеті «Літинський вісник» та на вебсайті селищної ради за адресою www.Lityn-selrada.сom.ua в мережі «Інтернет».

 

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури