Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Професійне свято комунальників і працівників сфери побутового обслуговування
Понеділок, 13 березня 2017, 15:47

На плечах цих людей лежить великий тягар відповідальності за забезпечення комфортних умов життя наших літинчан, зокрема забезпечення питною водою житлових будинків, шкільних закладів, лікарні, своєчасний вивіз твердих та рідких побутових відходів, благоустрій містечка тощо. Завдяки професіоналізму комунальників, в умовах складного фінансового становища, підприємство щоденно, за будь-яких погодних підтримує безперебійну роботу інженерних комунікацій.

А значить, що своїм гарним настроєм та впевненістю в завтрашньому дні мешканці у великій мірі завдячують саме працівникам Літинського КП «Комунсервіс».

Для покращання якості надання послуг споживачам та зменшення витрат на утримання механізмів, у 2016 році зусилля Літинської селищної ради у великій мірі були спрямовані на фінансове утримання та оновлення наявного парку машин і обладнання комунального підприємства. Так, було закуплено новий міні-трактор DONGFENG, сміттєвоз ВЛІВ СУПЕР МІНІ Б, вживані гусеничний трактор ДТ – 75 та асенізаційний автомобіль МАЗ. А напередодні професійного свята коштом селищної ради  придбано декілька одиниць навісного обладнання для міні-трактора, який незабаром виїде на вулиці містечка.

До речі, для КП «Комунсервіс» минулий рік завершився без збитків (вперше за багато років!) І велика заслуга в цьому Літинського селищного голови Анатолія Бичка, виконавчого комітету, селищної ради та її оновленого депутатського корпусу, директора КП Володимира Дячинського і кожного працівника підприємства. Звичайно, щоб полегшити роботу комунальників, потрібно зробити дуже багато.  Так, містечко не забезпечене машинами для механізованого прибирання та миття вулиць, прибирання снігу. Є необхідність у впроваджені нових сучасних механізмів та засобів малої механізації для механізації процесів, що виконуються вручну. Є гостра необхідність для придбання спецтехніки, яка дасть можливість проводити роботи на висоті і т.д.

Та реалізовуючи заплановані заходи соціально-економічного розвитку містечка, спільними зусиллями ці труднощі можна подолати.

Користуючись нагодою, ми щиро вітаємо дружний колектив КП «Комунсервіс» та зичимо їм відмінного здоров’я, людської вдячності, добросовісних споживачів і гарного настрою. Віримо, що спільно ми здолаємо всі труднощі, а якість послуг комунального підприємства тільки підвищуватиметься!

Сергій Черниш,

 

інспектор з благоустрою Літинської селищної ради.

 

 

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури