Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Для наших берегинь
Четвер, 09 березня 2017, 15:21

Без жінки, без любої матусі неможливо уявити наше життя. Ми завдячуємо їм усім, що тільки є на світі. Саме жінки пробуджують в нас найсвятіші почуття - віри, надії, любові, їм ми завдячуємо своїми успіхами та перемогами.

Про це 7 березня зі сцени районного будинку культури сказав Літинський селищний голова Анатолій Бичок. З нагоди Міжнародного жіночого дня Анатолій Бичок вручив квіти, Почесні Грамоти та одноразові грошові винагороди літинчанкам, які зробили визначний внесок у розвиток містечка.

За підтримки Літинської селищної ради для представниць прекрасної статі відбувся святковий концерт народного артиста України, нашого земляка Миколи Янченка.   Український естрадний співак і композитор, заслужений артист України, депутат Вінницької обласної ради кількох скликань, Микола Янченко - прихильник збереження малих поселень України, засновник і провідний організатор щорічного етно-пісенного фестивалю«Мамина піч», на який традиційно збираються тисячі глядачів.

Для літинчанок прозвучали такі уславлені хіти як «Кума-зима», «Наливай, кума», «Чужина». У залі не стихали бурхливі оплески. А пісня «Ой чого ж ти, мамо», яку співак виконав спільно з Тетяною Денисюк, розчулила до сліз не одну з глядачок.

Загалом, концертна програма пройшла з великим успіхом та подарувала море позитивних емоцій усім присутнім.

 

-         Будьте щасливі й кохані, усміхайтеся і радійте життю, - зичив Микола Янченко кожній присутній у залі жінці.

 

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури