Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Дякуємо нашим польським партнерам!
Четвер, 23 лютого 2017, 15:12

Вже 10 років в рамках підписаних угод триває співпраця між містами Літин (Україна) та Вольштин (Республіка Польща). За цей час партнерські відносини між двома громадами переросли у справжню дружбу. Щороку реалізовується ряд спільних проектів, заходів, проводяться ділові зустрічі, фестивалі, делегації з обох сторін беруть участь у святкових заходах, а  обдаровані діти та діти пільгових категорій мають змогу щороку безкоштовно відпочити у сусідній Польщі. А в буремні для України часи Вольштин гостинно приймає у себе дітей учасників АТО.

Під час лютневого ділового візиту до міста-партнера, Літинський селищний голова Анатолій Бичок та Бурмістр Вольштина Войтек Ліс обговорили спільні плани та заходи на поточний рік. Бурмістр поцікавився життям літинської громади та люб’язно передав подарунок оперативно-рятувальній службі нашого району і КП «Комунгосп» від пожежників Вольштинського повіту. На днях Анатолій Іванович особисто передав 2 каски та спец обладнання директору комунального підприємства Володимиру Дячинському, а 23 лютого під час річного звіту начальника Літинського районного сектору Головного Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області майора Григорія Горбачука, селищний голова вручив решту касок та пожежного обладнання.

 

Володимир Дячинський та Григорій Горбачук від імені своїх колективів передали подяку польським пожежникам та особисто Бурмістру Вольтина Войтеку Лісу. За постійну увагу до проблем районного сектору з боку Літинської селищної ради,  заступник начальника з державного нагляду ( контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту полковник Олег Сторожук вручив селищному голові Анатолію Бичку почесну відзнаку "За службу державі".

 

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури