Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Тече річка невеличка…
Понеділок, 13 лютого 2017, 15:48

З давніх-давен люди селилися на берегах річок та озер. І це не випадковість, адже тільки там, де є вода, можливе життя. Та з появою водогонів водойми поступово втрачають своє господарське значення для містечок. Лише їхній естетичний,  доглянутий  вигляд стає предметом гордості жителів.

Для того, щоб і наші водойми мали привабливий вигляд, трудяться працівники КП «Комунсервіс» та ФОП Гордійчук В.Д. Так, наприкінці січня цього року у нашому містечку розпочалися роботи з благоустрою та обрізки аварійних, сухостійних та повалених дерев, порослі, самосіву, очистки від сміття берегів річок Бугер, Шмигавка, Згар, територій парку «Берізки» по вул. Б.Хмельницткого, парку культури та відпочинку по вул. Кармелюка.

Роботи проводяться на виконання програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою смт Літин на 2017 рік, затвердженої рішенням 11 сесії 7 скликання № 216 від 23.12.2016 року, згідно рішень виконкому селищної ради №8 «Про проведення благоустрою та покращення санітарного стану прибережно-захисних смуг та паркових зон в  смт Літин» від 18.02.2017 р., № 9 «Про знесення аварійних, сухостійних дерев на прибережно-захисних смугах в смт Літин» від 18.02.2017 р. та згідно правил благоустрою та утримання території смт Літин, затверджених рішенням 10 сесії 6 скликання №126. від 26.05.2011 р.

Директор КП «Комунсервіс»  Володимир Дячинський повідомляє, що, незважаючи на несприятливі погодні умови, вже проведено роботи по розчистці русел річок на вулицях Шевченка і Д.Нечая. Зрізка сухостійної деревини здійснюється  з метою покращення санітарного та естетичного стану прибережно-захисних смуг та паркових зон на території  смт Літин. А деревина використовується для забезпечення паливними дровами одиноких громадян та сімей учасників АТО.

Сергій Черниш,

інспектор з благоустрою

 

Літинської селищної ради

 


 

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури