Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Інформація про здійснення повноважень Літинської селищної ради щодо реалізації права громадян на звернення за 2016 рік
П'ятниця, 27 січня 2017, 15:27

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», актів Президента України стосовно роботи із зверненнями громадян, Літинською селищною радою протягом 2016 року проводилася робота щодо кваліфікованого, неупередженого та всебічного розгляду питань, які порушувалися громадянами.

Протягом  2016 року громадянами селища було порушено 262 питання (на 16.3 % менше 2015 року), з них 122 (46.5 %) - вирішено позитивно, по 113 питаннях (43.1 %) заявникам у межах чинного законодавства дано роз'яснення, 26 (10.0 %) – знаходяться на контролі у стадії виконання,  1 (0.4 %) – відмовлено у задоволенні.

Найбільш чисельною групою питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях протягом  2016 року, є  питання:

-   соціального захисту населення ( соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, багатодітним сім’ям, одиноким матерям, для різних категорій громадян - надання матеріальної допомоги)  - 94 (або        35.8 %),  за 2015 рік – 91 (або 29.1 %);

-  комунального господарства  – 71 (або 27.1 %), за 2015 рік – 21 (або 22.0 %);

- житлової політики – 21 (або 8.0 %), за 2015 рік – 28 (або 8.9 %);

-  аграрної політики та земельних відносин - 17 (або 6.5 %), за 2015 рік – 19  (або 6.1 %).

За 2016 рік від найменш захищеної категорії громадян надійшло 73 звернення, а саме: від інвалідів І, ІІ, ІІІ групи - 8; дітей війни - 46; членів багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів – героїнь - 11; ветеранів праці  - 1; від учасників та інвалідів війни, учасників бойових дій  - 7.

За звітний період до селищної ради надійшло 27 колективних звернень, частка яких складає 10,3 відсотка від загальної кількості. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року їх питома вага зменшилась на 3,1 відсотка.

З початку року було розглянуто комісійно з перевіркою фактів, викладених у зверненнях - 20 заяв, в яких жителі міста  звертаються до селищної ради по захист своїх громадянських прав, переважно, по вирішенню сусідських відносин.

На особистому прийомі у голови та секретаря селищної ради зареєстровано 126 звернень. У зв’язку із формуванням нового складу керівництва селищної ради, оновлено графіки проведення особистого прийому громадян, які затверджені розпорядженням голови селищної ради та розміщені для інформування громадян на інформаційному стенді селищної ради та офіційному веб-сайті .

У Літинській селищній раді не зафіксовано порушень строків розгляду та порядку пересилання звернень громадян. Всі звернення, що надходять до селищної ради, розглядаються  керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Заявників завжди повідомляють про результати розгляду у встановлений законодавством термін або відповідно до встановленого терміну у резолюціях голови селищної ради. В разі, коли звернення потребують додаткового опрацювання або виділення додаткових коштів із місцевого бюджету, такі питання розглядаються  на засіданнях виконкому селищної ради, деякі на сесіях селищної ради, спеціально створеними комісіями. В цьому випадку заявникам надаються відповіді-повідомлення, де вказується строк надання відповіді, причини подовження строку розгляду.Такі заяви знаходяться на контролі у спеціаліста по розгляду звернень громадян до остаточного їх вирішення.

Підсумки роботи із зверненнями громадян двічі на рік заслуховуються на засіданнях виконкому та сесіях селищної ради, за результатами постійно видаються відповідні розпорядження голови селищної ради, які доводяться до безпосередніх виконавців.Узагальнені відомості щодо організації роботи із зверненнями громадян  висвітлюються на офіційному веб-сайті селищної ради у рубриці «Звернення громадян».

Робота зі зверненнями громадян залишається на постійному контролі керівництва селищної ради і спрямовується на вдосконалення форм та методів цієї роботи.

 

Спеціаліст по розгляду звернень громадян

Тетяна Лучинська.

 

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури