Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Соборність України починається з мене!
Середа, 25 січня 2017, 10:16

Саме такого висновку дійшли учасники круглого столу на тему «Від Богдана до Майдану», приуроченого до Дня Соборності. Захід було проведено у районному будинку культури за ініціативи директора музею ім. У.Кармалюка Віри Ткач 24 січня. У засіданні взяли участь учні 11-А та 11-Б класів Літинської СЗШ №2, учні старших класів із Селища, учасники гуртка «Історія українського козацтва» ЦДЮТ (керівник) та небайдужі жителі громади.

У вступному слові Віра Авксентіївна закликала присутніх відповісти на питання: який зміст українці вкладають у поняття «Соборність» сьогодні? Юлія Сизонюк, Ірина Бондар, Марія Іванцова розповіли про боротьбу українських синів і дочок за єдину і неділиму Україну.  Ірина Головащенко, Анастасія Мельник, Вікторія та Ірина Заїки продекламували вірші на патріотичну тематику та зачитали проникливі слова про Соборність нашої держави.

Волонтер Олена Коваль розповіла про те, як у Хмільнику відзначили День Соборності. Краєзнавець Валерій Кривий доповнив виступи молоді, переказавши відомості про наших земляків, які боролися за автономну Україну та загинули на околицях нашого містечка у нерівному бою 19 березня 1919 року. А Дмитро Колісник висловив сподівання, що літинчани, які проживають неподалік братської могили воїнів УНР, навчать своїх дітей шанобливому ставленню до пам’яті загиблих, бо цієї зими кілька таких нерозумників каталися з могили на санках.

Підсумовуючи сказане, Віра Авксентіївна запропонувала присутнім подумати, яку лепту вкладає кожен із нас, щоб Україна залишалася соборною державою?

За підтримки директора кінотеатру ім. У.Кармалюка В’ячеслава Нападовського у будинку культури було організовано перегляд фільму «Акт злуки: відтворення історичної правди».  На завершення у залі пролунала пісня «Україна – це я, Україна – це ми» у виконанні солістки РБК Наталії Ольхової.

 

А 20 січня  в Літинській районній бібліотеці з нагоди загальнодержавного свята  було проведено історичну годину «Соборність – це відновлення єдності», яку для молоді провів бібліограф Сергій Красноголов.  Сергій Васильович ознайомив учнів 9 класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст.№ 1 з виставкою-хронікою «Соборність України – основа державності», яка діяла в читальному залі бібліотеки з 18 по 23 січня.

 

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури