Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Переможці щорічної премії Літинської селищної ради «Людина року» в 2013 році


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Переможці щорічної премії Літинської селищної ради «Людина року» в 2013 році

В номінації «Лікар року»:

· Лічман Галина Вікторівна, завідуюча терапевтичним відділенням  Літинської центральної районної лікарні,  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та самовідданість лікарській справі;

· Романцова Людмила Костянтинівна, лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги,  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та самовідданість лікарській справі.


В номінації „Освітянин  року”

· Чередник Ірину Григорівну, вчителька української мови і літератури Літинської СЗШ І- ІІІ ступенів № 1, відмінника освіти, старшого вчителя,  вчителя вищої категорії, в  номінації „Освітянин  року”, за високі професійні здобутки та особистий внесок у виховання та навчання юних літинчан;

· Гончар Іванна Юріївна, вчителька історії, курсу «Людина і світ», економіки і права, старшого вчителя, вчителя вищої категорії Літинської СЗШ І- ІІІ ступенів № 2,  за  високий професіоналізм, активну громадську позицію.


В номінації «Митець року»

· Задранівська Тетяна Леонідівна, керівник вокального гуртка Літинського районного центрудитячої та юнацької творчості.  за  багаторічну сумлінну працю та особистий внесок в розвиток талантів та творчих здібностей дітей.


В номінації «Спортсмен року»

Літинська футбольна команда «Ветеран» - капітан команди Віктор Дацюк, за спортивні здобутки та вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту.


В номінації „Наша надія”

· Омельянчик Ганна , учениця 10 -А  класу  Літинської СЗШ І- ІІІ ступенів  № 2, за  перемоги у Міжнародному конкурсі юних істориків «Лелека», Всеукраїнській грі «Соняшник»,зайняті перші місця в районних конкурсах з краєзнавства;

· Муляревич Олена , учениця 10-А класу   Літинської СЗШ І- ІІІ ступенів  № 1 , за перемогу у  Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та за зайняті  п’ять призових місць у Всеукраїнських учнівських олімпіадах.


В номінації „Наше майбутнє”

· Гогусь Дана, вихованка старшої групи „Веселі розумники” дитячого садка № 1, за  активну участь у святкових заходах  дитячого садка;

· Ступеньков Іларіон, вихованць середньої групи «Ягідка» дитячого садка № 2,  за  активну участь в святкових заходах дитячого садочку.


Оргкомітет з відзначення щорічних премій «Людина року»


 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури