Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Щиро вітаємо з Днем захисника України!
П'ятниця, 14 жовтня 2016, 15:29

Дорогі літинчани та гості нашого містечка!

Шановні учасники антитерористичної операції на сході України!

Щиро вітаю Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, і днем, який возвеличує мужніх оборонців нашої держави– Днем захисника України! Цей день увійшов в історію і як день Українського козацтва та День утворення Української повстанської армії.

І сьогодні від душі бажаю кожній родині добра, щастя, злагоди і благополуччя.

Зичу здоров’я і довголіття ветеранам - учасникам АТО, успішної служби всім солдатам і офіцерам, які зараз боронять мирне небо над Україною. Нехай це свято для них назавжди залишається свідченням нашої великої шани та поваги!

Ми живемо у важкі часи, коли є загроза самому існуванню України у світі. Але наша громада  приймає суворі виклики часу і активно включається у боротьбу за суверенітет і незалежність нашої держави. Тут домівка Героя України, підполковника Збройних сил Сергія Собка. Більше пятдесяти юнаків та чоловіків Літина пройшли через пекельний вогонь війни на Сході.  Ніколи не згасне сонце нашої пам’яті про учасника Майдану, стрільця-навідника, старшого солдату резерву Батальйону імені Кульчицького, юного Пантелеймона  Рожанського, який був великим патріотом України і кращим сином нашої громади.

Сотні волонтерів і жителів нашого містечка, учні та вчителі обох шкіл підтримують військових на Сході, беруть активну участь в акціях по збору коштів, продуктів, спорядження, запчастин тощо.

Літинська селищна рада виділяє кошти на підтримку учасників АТО та їх сімей.

Ми – одна родина, яка не боїться труднощів. Ми готові захищатися і перемагати, підтримувати і берегти, творити майбутнє своєї держави та  свого містечка.

І ми це зробимо спільно, правильно, успішно. Бо Літин – це селище небайдужих, волелюбних і мудрих людей з палким серцем.

Я пишаюся кожним із вас, дорогі земляки. І всіх вітаю вас з сьогоднішніми святами.

Щиро зичу вам радості, натхнення, сили вистояти у боротьбі! Бажаю учасникам АТО та їхнім сім’ям – миру, злагоди, добра, здоров’я і терпіння.

Вічна шана героям!

Слава Україні!

З повагою,

 

Літинський селищний голова                                              Анатолій Бичок

 

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури