Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Працює сектор державної реєстрації Літинської селищної ради
Понеділок, 12 вересня 2016, 16:56

Постановою Кабінету Міністрів України № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», було розширено суб’єктний склад осіб, які мають повноваження щодо державної реєстрації. З 1 січня 2016 року такі повноваження отримали органи місцевого самоврядування.

Літинська селищна рада в повному обсязі виконала всі вимоги законодавства щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації. Зокрема, 15 березня 2016 року депутатами селищної ради було прийнято рішення  № 79 «Про затвердження положення про сектор з питань державної реєстрації». Основними завданнями сектору з питань державної реєстрації є забезпечення реалізації державної політики у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Розпорядженням Літинського селищного голови  Анатолія Бичка від 24 травня 2016 року №12  було призначено на посаду головного спеціаліста Сектору з питань державної реєстрації Наталію  Морозюк, яка пройшла конкурсний відбір згідно чинного законодавства. Наталія Анатоліївна отримала до ступ до Державних реєстрів та здійснює реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень на території Вінницької області. З травня по серпень 2016 року державним реєстратором прийнято 412 заяв.

За словами селищного голова Анатолія Бичка, за 3 місяці від реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень до місцевого бюджету надійшло 50490 грн. Всі ці кошти будуть використані на потреби Літинської громади згідно Програми Соціально-економічного розвитку на 2016 рік.

До Літинської селищної ради надходять численні позитивні відгуки та подяки за роботу державного реєстратора Наталії Морозюк. Завжди привітна та уважна до кожного, Наталія Анатоліївна якісно та швидко опрацьовує документи відвідувачів. Ось і літинчанка Тамара Шаравська, яка оформляє Державний акт на землю, розповідає наступне:

-Такий формат роботи для мене зручний та економить час, адже всі спеціалісти на місці. Від землевпорядника зайшла до реєстратора, здала документи, а через 2 дні все готово. При цьому ніяких черг, все дуже просто. І обслуговуванням я задоволена – Наталія Анатоліївна хороший спеціаліст.

 

Відтепер, якщо у громадян та юридичних осіб Вінницької області виникає необхідність у державній реєстрації речових прав на нерухоме майно (права власності на житлові будинки, земельні ділянки та ін.), запрошуємо звертатися до Сектору з питань державної реєстрації Літинської селищної ради за адресою смт Літин, вул. Соборна, 32. Графік роботи: понеділок – четвер, з 08:00 год. до 17:15 год. (обід з 13.00 год. до 14.00 год.). П’ятниця з 08:00 год. до 16:00 год. (обід з 13.00 год. до 14.00 год.).

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури