Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Чергове засідання виконавчого комітету
Понеділок, 29 серпня 2016, 14:16

22 серпня 2016 року під головуванням Літинського селищного голови Анатолія Бичка відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Згідно плану роботи виконкому на ІІІ квартал 2016 року, виконавчий комітет заслухав інформацію про підготовку закладів освіти та  дитячих дошкільних  навчальних закладів   смт. Літин  до  роботи  у   2015 – 2016 навчальному році.  Так, у новому   навчальному   році   в СЗШ  I-III ст. №1  буде   навчатися 524 учнів у 23 класах, середня  наповнюваність яких – 23 учні;   в  СЗШ  І-ІІІ ст. №2  планується навчати 565  учнів  в 25  класах,  середня наповнюваність класів – 23 учні.

В двох школах планується відкрити групи подовженого дня. Для них обладнані спеціальні класи-спальні та ігрові куточки.   Учні  1-4 класів, діти – сироти, напівсироти,  діти з багатодітних  та  малозабезпечених сімей будуть забезпечені гарячим харчуванням, безкоштовно до кінця 2016 року.

З першого вересня 2016 року у дитячих дошкільних навчальних закладах буде виховуватись 340  дітей,  в тому числі у дитячому садочку №1  - 132 дітей  у  4-ох  групах,   в  дитячому садочку №2  - 208 дитини  у 6- ти  групах.

 

Виконавчим комітетом були прийняті рішення про відзначення Дня знань   в  загальноосвітніх школах смт. Літин, про надання дозволу на підключення житлових будинків до мережі водогону по вул. Молодіжній та району «Фоса», про позачергове влаштування дитини переселенців в садочок, про укладання договору про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури смт. Літина та затверджено списки дітей, які перебувають на черзі в Літинських ДНЗ та ряду інших. По кожному питанню порядку денного були надані рекомендації та прийняті відповідні рішення.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури