Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

На відпочинок до Польщі

 

30 червня за підтримки з боку райдержадміністрації, районної та селищної рад, у рамках підписаних угод між містами-побратимами Літином та Вольштином, на відпочинок до Польщі відбули 23 дитини із Літинського району.  Цьогоріч поїздка до польських друзів ініційована районною радою для дітей, які потребують нашої особливої уваги: у більшості із підлітків батьки беруть участь в антитерористичній операції.

У день від’їзду екскурсантів проводжали голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, голова районної ради Віталій Мельник, Літинський селищний голова Анатолій Бичок, батьки, рідні та друзі. Усі бажали дітям щасливої дороги і повернення, захоплюючої подорожі та цікавих зустрічей.

Поїздка, що має принести стільки радості і втіхи, була під загрозою зриву у зв’язку зі зміною польського керівництва після виборів. Під час останньої робочої поїздки до Польщі  голова Літинської районної ради Віталій Мельник та Літинський селищний голова Анатолій Бичок домовилися з віцестаростою Вольштинського повіту Рішардом Курпом та бурмістром Вольштина Войцехом Лісом про подальшу співпрацю у рамках польсько-українських угод. Таким чином, дітям із Літинського району та двом супроводжуючим була надана можливість безкоштовного проживання, пересування та екскурсій на території сусідньої держави впродовж 10 днів.

Тож, ми щиро зичимо хлопцям та дівчатам, які відвідають гостинну Польщу, відмінного настрою, бадьорості та знайомства з новими друзями. Нехай радість, яку принесе поїздка,  ніщо не затьмарить.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури