Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Вітали літинських Берегинь


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Вітали літинських Берегинь

 

6 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, від імені Літинської селищної ради Літинський селищний голова Анатолій Бичок привітав зі святом весни літинчанок, долі яких тісно переплелися з долею містечка. Галина Токар, Тамара Середа, Надія Рожанська, Любов Чекотун, Вікторія Солодовнік, Вікторія Дика, Галина Гайоха-Тирнікова, Ольга Величко, Інна Лубчинська, Лідія Воронюк – це жінки, якими пишається наш Літин. Вони присвятили своє життя служінню людям.

Про кожну з них хочеться сказати чимало теплих слів. Галина Токар – народила і виховала 6 дітей, один із яких, Вячеслав, зараз бере участь в антитерористичній операції. Тамара Середа – вдова, мати трьох синів, старший із яких, Віталій у складі 93 аеромобільної бригади захищав Донецький аеропорт і був поранений. Надія Рожанська – мати одного із найкращих синів Літинщини, справжнього патріота, нашого дорогого земляка Пантюші Рожанського, який трагічно загинув на сході України на шляху прибуття до пункту призначення. Любов Чекотун – учасниці революційних подій на Майдані, волонтер, одна із перших літинчанок, хто відгукнувся на заклик про допомогу українським військовослужбовцям. За її участі було зібрано десятки тон продуктів, теплих речей та військового спорядження для учасників АТО. Вікторія Солодовнік – дружина учасника АТО, волонтер, є ініціатором збору коштів, продуктів, спорядження для воїнів АТО, є взірцем українського духу, любові до Батьківщини, надія на майбутнє нашої країни. Вікторія Дика – дружина прикордонника, з маленькою донечкою на руках пережила жахи війни, розв’язаної на сході України. Вірна дружина, мужньо переносить всі випробування, які випали на долю її чоловіка, який в перші дні війни був поранений, захищаючи східний кордон України у складі Донецького прикордонного загону у м. Амвросіївка. Галина Гайоха-Тирнікова – колишня жителька Луганської області, учасниця Революції Гідності, мужня і сильна жінка, яка за свої патріотичні погляди вимушена була разом з двома дітьми змінити місце проживання і майже з нуля розпочати нове життя в Літині. Ольга Величко – проста українська жінка, інвалід, на долю якої випало немало випробувань, серед яких смерть доньки. Не зважаючи на стан здоров’я та вік, Ольга Касьянівна взяла на себе всі обов’язки по вихованню та утриманню  онука. Цей вчинок тільки підтверджує велику силу духовних цінностей і традицій української родини. Інна Лубчинська багатодітна мати 5-ти донечок віком від 2 до 14 років. Інна Миколаївна – справжня мати, берегиня української родини. Не зважаючи на свій молодий вік, вона не боїться труднощів, і всі свої сили віддає вихованню донечок, робить все можливе для розвитку їх талантів та здібностей, щиро вірить у світле майбутнє України. Лідія Воронюк - упродовж багатьох років ця невтомна трудівниця допомагає людям, які опинилися у важких життєвих умовах, намагається полегшити їх життя.

Кожній із літинських Берегинь Літинський селищний голова вручив квіти, Почесну грамоту та одноразову грошову винагороду.

- Ви - совість і гордість нашого містечка, - сказав Анатолій Іванович, вітаючи жінок, – Ви віддаєте фронту найдорожче, берете на свої плечі важкий тягар війни, підтримуєте воїнів, надихаєте їх на перемогу. Тож нехай не збідніють на доброту, любов і самопожертву ваші душі, міцного здоров’я вам та вашим родинам, а головне – миру.

 

До щирих привітань та подяки за душевний труд і подвижництво приєдналися секретар селищної ради Наталя Миколасюк та керуючий справами виконавчого комітету Дмитро Іванець.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури