Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Літинський селищний голова прозвітував перед громадою за 2014 рік


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Літинський селищний голова прозвітував перед громадою за 2014 рік

27 лютого у Літинському районному будинку культури пройшли загальні збори представників територіальної  громади, на яких селищний голова Анатолій Бичок  прозвітував перед громадою про діяльність Літинської селищної ради у 2014 році. У сході взяли участь керівники району, управлінь і відділів райдержадміністрації, служб, пов’язаних із обслуговуванням населення, депутати Літинської селищної ради, члени виконавчого комітету, керівники організацій, установ, підприємств Літина.

-Рік, що минув, був мабуть, одним із найважчих не тільки в новітній історії нашого містечка, а й в історії нашої держави. Революційні події на майдані, війна на сході України перевернули нашу свідомість, згуртували націю, об’єднали нас всіх навколо боротьбипроти агресора, що прийшов на нашу землю та проти внутрішнього ворога – корупції та зловживань у всіх сферах суспільства. Все це вплинуло як на розвиток нашої країни, так і нашої громади, - зазначив селищний голова на початку доповіді.

Звітуючи, Анатолій Іванович окреслив основні питання, над якими працювала Літинська селищна рада впродовж минулого року. Більш детально голова зупинився на ключових моментах соціально-економічного життя громади:  бюджет Літинської селищної ради, зміни до Податкового та Бюджетного кодексів України та прийняті у зв'язку з цим рішення сесії селищної ради, робота комунальних підприємств та дошкільних навчальних закладів, питання, що стосуються військового обліку, громадської безпеки, благоустрою тощо.

На єдине питання, вилучене зі скриньки для запитань, і яке стосувалося придбання асенізаційного автомобіля, була надана вичерпна відповідь під час доповіді.

Зазначивши, що головною причиною, яка стояла на заваді реалізації соціально-економічних програм будь-якої громади у минулому році, була нестабільність у державі, голова районної ради Віталій Мельник схвально відгукнувся про результати роботи Літинської селищної ради та селищного голови зокрема.

За підсумками звіту, загальні збори представників територіальної громади винесли рішення схвалити основні напрямки дяльності селищної ради.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури