Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Пам’ять не зітруть роки…


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Пам’ять не зітруть роки…

13 лютого у Літині пройшов мітинг на честь 26-ї річниці виведення військ  з Афганістану та Дня вшанування  учасників бойових дій на території  інших держав. У заході взяли участь керівники району та селища, представники Літинської районної Спілки ветеранів Афганістану, підприємств, установ організацій Літина,  а також воїни - інтернаціоналісти, їхні рідні та близькі. Особливо зворушливо у цей день час звучали побажання мирного неба над головою,

злагоди і терпіння. Звертаючись до присутніх, селищний голова Анатолій Бичок відмітив, що шанувати героїв потрібно завжди і всюди:

- Низький уклін батькам і матерям, які виховали синів – героїв. Дорогі воїни інтернаціоналісти!

Ваші активна життєва позиція, оптимізм, віра в Україну та її майбутнє додають впевненості тим, хто до 2014 року не знав, що таке війна, не знав справжньої ціни миру.

Ведуча заходу Олена Киреєва запросила до слова вдову воїна - афганця Катерину Ковальову, яка зачитала вірш «Заповіт чоловіка».

Пам’ять про героїв, які не повернулися до рідних домівок, присутні вшанували хвилиною мовчання.   Присутніх на заходах учасників бойових дій на території інших держав та матерів   загиблих воїнів було запрошено на поминальний обід по вшануванню пам’яті загиблих   воїнів – афганців, організований за сприяння голови райдержадміністрації Ярослава Чернеги та селищного голови Анатолія Бичка.

 

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури