Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина За мир на Землі. За хліб на столі. За волю Вкраїни - держави…


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

За мир на Землі. За хліб на столі. За волю Вкраїни - держави…

Під таким гаслом 22 січня у Літинській районній бібліотеці відбувся захід приурочений Дню Соборності України, та роковинам від Дня народження відомого українського поета-борця Василя Стуса.

Невипадково 77-мі роковини В.Стуса було проведено саме до Дня Соборності, адже він – є справжнім прикладом незламного та незбореного українця. Саме Україні та її народу він присвятив наступні рядки: «Народе мій, до тебе я ще верну і в смерті обернуся до життя…»

У вступному слові бібліограф-краєзнавець Ніна Борисівна Римаренко звернула увагу на те, що «… він став на смертельний двобій із тоталітарним режимом і залишився в людській пам’яті як нескорений поет-борець за слово, правду і волю свого народу».

Член Літинського районного молодіжно-громадського театру «Зоря» Наталія Антонюк проникнено читала вірш «Терпи, терпець тебе шліфує…», а ведучий заходу Марк Маламура зауважив, що життєвим кредом Стуса були слова «Караюсь, мучусь, але не каюсь».

Усі присутні на чолі з директором бібліотеки Людмилою Іщук читали нелегку поезію Стуса.

Завершенням заходу були відео стрічка «Обличчя України», та вірш В.Стуса у виконанні актора Київського театру ім.. І.Франка Богдана Ступки.

О. Любасюк бібліотекар

обслуговування юнацтва

Літинської районної бібліотеки

 

 

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури