Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Прийнято бюджет на 2014 рік селища Літин


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Прийнято бюджет на 2014 рік селища Літин

Прийнято бюджет селища Літин

31 січня під головуванням Літинського селищного голови Анатолія Бичка відбулося пленарне засідання 36 сесіїЛітинської селищної ради 6 скликання, на якомубуло затверджено фінансовий звіт за 2013 рік  та прийнято бюджет селищної ради на 2014 рік.

Відповідно до п. 23 ст. 26, п. 1ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 77 Бюджетного кодексу України, було встановлено та затверджено загальний обсяг доходів місцевого бюджету на 2014 рік в сумі 6873215 грн., в тому числі доходи загального фонду бюджету визначено в сумі 4753537 грн., та доходів спеціального фонду бюджету в сумі 2119678 грн., у тому числі, бюджету розвитку в сумі 1 354300 грн.

Також на сесії було прийнято 5 програм, які стосуються розвитку різних сфер життєдіяльності Літинської територіальної громади. Головна з них, Програма соціально-економічного розвитку смт Літин на 2014 рік, розроблена на підставі аналізу показників минулого року. Серед запланованих у Програмі завдань  значне місце відведено ремонту доріг, зливової каналізації містечка, капітальному ремонту приміщень дитячого садочку №2.   Передбачається також   спів фінансування проектно-кошторисної документації щодо будівництва очисних споруд та каналізаційної мережі смт. Літина. Важливим серед запланованих завдань  є  реконструкція Меморіалу Слави та благоустрій прилеглої   території, розпочати яку місцева влада планує в цьому році, а закінчити до 70-річчя Великої Перемоги. З нагоди відзначення 200-річчя Т.Г.Шевченката  планами громадськості щодо встановлення пам’ятника великому Кобзареві, запланована реконструкція парку з облаштуванням площі під  монумент. Програма соціально-економічного розвитку смт Літин на 2014 рік передбачає не лише забезпечення нормального функціонування соціально-гуманітарної сфери селища, поліпшення благоустрою містечка, підвищення рівня життя літинчан, а й заходи, спрямовані на подальший розвиток громади.   Всі напрямки розвитку конкретизовані в заходах по її реалізації  та розраховані на відповідні надходження до місцевого бюджету.

Програма розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою смт Літин на 2014 рік спрямована на підвищення ефективності та якості комунальних послуг, утримання в належному стані території селища, пам’ятників, кладовищ, зон відпочинку, парків, площ, скверів та на поліпшення естетичного вигляду центру нашого містечка.

З метою створення умов для духовного та інтелектуального розвитку жителів Літина, вдосконаленню їх творчих здібностей і талантів прийнята Програма розвитку культури смт Літин на 2014 рік, яка передбачає низку заходів по відзначенню загальнодержавних та містечкових свят, ювілейних та пам’ятних дат українського народу.  Особливістю  Програми є заплановані заходи, спрямовані на подальший розвиток міжнародних стосунків з  Республікою Польща.  Зокрема, на літо планується традиційний обмін делегаціями школярів Літинських шкіл та  дітей з навчальних закладів міста-побратима Вольштин.  Як і в минулі роки,  в 2014 році буде прийнята група польських волонтерів в рамках проведення на території Літина  міжнародної благодійної акції з благоустрою Польського кладовища «Могилу діда-прадіда збережи від забуття».

Сесією прийнята Єдина комплексна правоохоронна програма на 2014 рік в смт Літин, яка спрямована на  підвищення ефективності профілактики правопорушень та злочинності на території селища.  На виконання  Програми  розроблені чіткій конкретні заходи, на які закладені кошти з місцевого бюджету.

Для підтримки соціально вразливих верств населення  прийнята Програма соціального захисту населення смт Літин на 2014 рік, відповідно до якої передбачені кошти на виділення матеріальних допомог літинчанам, які опинилися в складних життєвих обставинах,  та на поховання одиноких громадян працездатного віку, які на час смерті ніде не працювали.

На сесії була розглянута низька земельних питань, які, в основному, стосувалися оформлення власних земельних ділянок громадян .

 

На сесії вирішувалося питання призначення керуючого справами виконавчого комітету Літинської селищної ради.  За пропозицією селищного голови,  на посаду  одноголосно затверджено  спеціаліста селищної ради Іванця Дмитра Степановича, який пропрацював у селищній раді понад 13 років, має великий досвід роботи на всіх ділянках роботи місцевої влади, користується авторитетом і повагою в літинчан.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури