Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Свято енергетиків у районному будинку культури


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Свято енергетиків у районному будинку культури

Свято енергетиків у районному будинку культури

Зимової пори, а саме 22 грудня, коли значення тепла та світла у нашому житті важко переоцінити, професійне свято приходить у дружну родину енергетиків. Загальновідомо, що Літинські електромережі по праву займають одне з ведучих місць в області за річними показниками, з року в рік досягаючи великих успіхів. Бригади Літинських ЕМ виборюють призові місця на змаганнях з професійної майстерності та допомагають іншим районам справлятися з наслідками ожеледиць.

Та не лише професійні інтереси об’єднують коллектив Літинських ЕМ. Нам приємно зазначити, що товариські стосунки єднають усіх, хто працює над забезпеченням надійного електропостачання, виконанням планових та аварійних робіт в електричних мережах, а також контролює споживання та оплату електроенергії і здійснює її безпечну подачу споживачам.

Дух творчості, який єднає великий колектив у дружну сімю, привносить у роботу начальник Літинського СО «Літинські електричні мережі» Борис Токар. І за це його особливо шанують та цінують підлеглі.

19 грудня на урочистостях у районному будинку культури з нагоди Дня енергетика винуватців свята щиро привітали голова Літинської райдержадміністрації Олег Новіцький, голова районної ради Віталій Мельник та Літинський селищний голова Анатолій Бичок.

Зі сцени для енергетиків прозвучали популярні пісні у виконанні Юлії Донченко, Тетяни Лівчук, Наталії Ольхової, Анатолія Бірюкова, а декламатор Валентина Ліщук зачитала вірші О. Пушкіна та В. Симоненка.  Веселий настрій принесли усім відеоподарунки від адміністрації Літинських електромереж.

Цього дня грамоти райдержадміністрації, районної та селищної рад та грошові винагороди отримали кращі працівники енергетичної галузі району та Літина.

 

З нагоди професійного свята директор СО «Літинські електромережі» Борис Токар вручив грошові винагороди працівникам та ветеранам підприємства.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури