Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина В області заслухали звіт про діяльність Літинської районної жіночої ради


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

В області заслухали звіт про діяльність Літинської районної жіночої ради

В області заслухали звіт про діяльність

Літинської районної жіночої ради

Нещодавно у Вінниці відбулася  звітно-виборча конференція обласної ради жінок України. Спільно із заступником голови облдержадміністрації Любов’ю Спірідоновою обговорювали питання розвитку, становлення, здобутків і перспективи жіночого руху на Вінниччині голови районних жіночих рад та  громадські активістки.

У звітно-виборчій конференції взяла участь і голова Літинської районної жіночої ради Людмила Іщук. За багаторічну системну й високопрофесійну роботу з жінками району, впровадження гендерної політики, просвітницьку діяльність з проблеми підвищення статусу жінок, Любов Спірідонова вручила Людмилі Іщук  Почесну грамоту від Спілки жінок України.

Людмила Сергіївна виступила з доповіддю про діяльність районної жіночої ради за рік, наголосивши, що жіноча рада – це підтримка й захист жінок та їх сімей, розкриття творчого потенціалу, активна, свідома громадянська позиція. Також Людмила Іщук зазначила:

- Ми допомагаємо розвязувати проблемні питання, які ставить перед жінкою сучасне життя. І допомагаємо не самі, адже з районною жіночою радою охоче співпрацюють провідні спеціалісти юридичних, економічних, медичних та інших соціальних сфер. Їхні консультації нині доступні кожній з наших землячок. При кожній сільській раді є первинний осередок нашої організації, з якими ми постійно спілкуємося і спільно проводимо заходи, наприклад,  свято Борщу, свято Осені, творчі зустрічі тощо.

На волонтерських засадах із жіночою радою успішно співпрацюють учителі музики з Літина та с. Кулиги. Члени районної жіночої ради увійшли до новоствореного колективу, який виступає на святкових заходах.  Зараз ми працюємо над програмою новорічно-різдвяних свят.  Готуємо випуск буклетів про діючу жіночу раду. Створена постійно діюча поличка про діяльність ради «Жіноча рада в дії». Творити і працювати у руслі нового часу нас надихає приклад старшого покоління. Актив жіночої ради попередніх років є взірцем мудрості, досвіду та невсипущої енергії.

Заслухавши виступи делегатів конференції та врахувавши всі пропозиції, присутні обрали членів ради, президію та голову Вінницької обласної ради жінок України. Новообраним головою Вінницької обласної ради жінок України стала Любов Спірідонова, за кандидатуру якої присутні проголосували одноголосно. До президії обласної жіночої ради увійшла і Людмила Іщук.

Для присутніх виступили з концертною програмою вихованці Вінницького міського палацу дітей та юнацтва.


 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури