Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Солодка Калита завітала до Літина Калита у дошкільному навчальному закладі «Веселка»


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Солодка Калита завітала до Літина Калита у дошкільному навчальному закладі «Веселка»

Солодка Калита завітала до Літина

Так,  цього дня семикласники Літинської СЗШ №2 на машині часу перенесли глядачів у традиційне українське святкове дійство.

Повні духом подільської старовини, юні аматори сцени  виступили із постановою, у якій розкрили таємниці народних обрядів.

Дівчата відверто не стримували хвилювання, ворожачи про заміжжя. А хлоп'ячі жарти викликали нестримний сміх в усіх без винятку присутніх у залі.

На сцені оживала народна думка, молодо звучали традиційні обрядові примовки та приповідки.

Життєдайна сила правічного дійства захопила у свій вир і глядачів. У нагороду учням 7-А і 7-Б класів та класним керівникам Наталі Бельдій та Юрію Бельдію зазвучали гучні оплески.

Та не тільки літинські школярі на "відмінно" знають слов'янські обряди. У ДНЗ №1 "Веселка"під керівництвом завідувачки Ганни Семенюк діткам змалечку прищеплюють любов до прабатьківських традицій.

- Найкращим оберегом для кожної людини є любов до рідного краю, - вважає Ганна Павлівна.

Тому 13 грудня на свято Андрія вихованці із групи "Розумні веселики" разом із виховатлем-методистом Тетяною Дячук  перетворити народне свято у веселу гру і подарували усім присутнім незабутню атмосферу радості та втіхи.

Скільки було гордості у маленьких господиньок, які у присутності батьків самі ліпили вареники! А як завзято показували свою вправність хлоп`ята, викликаючи захоплення у мам і татусів!

Звичайно, не зважаючи на жартівливу атмосферу свята, хвилювалися малюки всерйоз. Проте ніхто того дня не помилився, а щедрі оплески та усмішки найдорожчих глядачів стали найкращою нагородою за дитячу старанність.

Також слід зазначити, що кожен із малюків був у чудовому українському народному костюмі, заздалегідь приготованому люблячими рідними. Тому на цьому яскравому і барвистому святі очі діток просто сяяли.

Наприкінці святкування малеча та батьки покуштували калиту.

Після виступів завідувачка повідомила присутнім, що Літинська селищна рада з нагоди новорічних свят організовує конкурс ялинкових прикрас, виготовлених дитячими руками.

 

Оскільки дітки групи «Веселі розумники» люблять не лише виступати, а й займатися ручною працею, Ганна Павлівна побажала успіху усім учасникам.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури