Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Вшанування пам`яті народного депутата України Михайла Герасимчука


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Вшанування пам`яті народного депутата України Михайла Герасимчука

Вшанування пам`яті народного депутата України

Михайла Герасимчука

5 грудня у приміщенні Літинської селищної ради відбулися громадські слухання на тему “Вшанування пам`яті М.І. Герасимчука”. До обговорення долучилися представники від Літинської РДА, районної ради, депутати різних рівнів, представники від організацій та підприємств смт Літин, жителі вулиці Паркова, громадськість.

Зібрання розпочав Літинський селищний голова Анатолій Бичок, теплим і щирим словом згадавши народного депутата України Михайла Герасимчука. Анатолій Іванович зачитав присутнім 3 звернення, які надійшли до селищної ради та послужили причиною громадських слухань.

З проханням увіковічити пам`ять Почесного громадянина смт Літин Михайла Герасимчука і пропозицією перейменувати одну із вулиць селища (бажано вулицю Паркова) на вулицю ім. М. І. Герасимчука та встановити меморіальну плиту на спортивному комплексі надійшло звернення від Літинського райкому Комуністичної партії України, Літинської районної та селищної організацій ветеранів України, районної спілки інвалідів війни, Союзу жінок –трудівниць “За майбутнє дітей України”, Літинського райкому Комсомолу.

Було зачитано доручення голови райдержадміністрації за результатами наради з начальниками управлінь, відділів, служб, керівниками установ та організацій району встановити меморіальну дошку на приміщенні Літинської селищної ради та вирішити питання щодо перейменування однієї з вулиць смт Літина шляхом присвоєння імені М.І.Герасимчука.

Ще одне звернення надійшло від пенсіонера, жителя смт Літин Олексія Павленка з пропозицією перейменувати дитячий оздоровчий табір “Казкова долина” на “Табір юнацтва ім. М.І.Герасимчука” та перейменувати одну із вулиць Літина на вул. ім. М.І.Герасимчука.

Присутні заслухали громадян, представників партій, організацій та установ, з боку яких надійшли звернення. Свою думку щодо перейменування висловили жителі вулиці Паркова. Також, перед винесенням резолюції, по кожному питанню були заслухані фахівці.

У результаті обговорення, шляхом голосування були прийняті рішення на будинку Літинської селищної ради встановити меморіальну дошку  М.І.Герасимчука та назву вулиці Паркова залишити без змін.

Пропозиція щодо перейменування табору “Казкова долина” не розглядалася як така, що не входить до компетенції селищної ради.

 

В подальшому вирішення  питання перейменування однієї з вулиць Літина буде продовжено.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури