Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Інваліди – наша постійна турбота


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Інваліди – наша постійна турбота

Інваліди – наша постійна турбота

3 грудня в Україні відзначили Міжнародний День інвалідів. Цього дня Літинський селищний голова Анатолій Бичок разом із депутатом селищної ради Дмитром Іванцем завітали до інваліда І групи загального захворювання Сергія Дідуха й інвалідів ІІ групи загального захворювання Євгенії Кучерук та Ігоря Фукса,  які проживають у Літині. Анатолій Іванович  та Дмитро Степанович побажали Сергієві Миколайовичу, Євгенії Григорівні та Ігорю Григоровичу сили духу, добра, здоров`я і благополуччя, пообіцявши допомогу у розв`язанні питань будь-якої складності, що стосуються селищної ради. Селищний голова вручив інвалідам продуктові набори.

- Не обійти увагою людину, яка потребує особливого піклування суспільства – прямий обов`язок кожного свідомого громадянина, - вважає Анатолій Іванович.  – Нині люди з обмеженими фізичними можливостями прагнуть нічим не відрізнятися від інших, жити повноцінним життям, бути корисними. Люди, які представляють владу на місцях, мають дбати, щоб такі мрії реалізовувалися.  Інколи лише підключення до мережі Інтернет допомагає інвалідові залишатися у вирі життя, працювати і почуватися вільно.

 

Крім Сергія Дідуха, Євгенії Кучерук та Ігоря Фукса, цього дня продуктові набори отримали ще 28 інвалідів з Літина. Кожен продуктовий набір містив печиво, цукерки, чай, згущене молоко, соняшникову олію, макаронні вироби, цукор та фруктовий сік. Усього на придбання продуктових наборів із місцевого бюджету було виділено близько 3,5 тисяч гривень.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури