Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Звернення щодо подій в ніч з 29 на 30 листопада та з 30 листопада на 01 грудня 2013 року у м. Києві


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Звернення щодо подій в ніч з 29 на 30 листопада та з 30 листопада на 01 грудня 2013 року у м. Києві

У зв’язку з брутальним і цинічним порушенням громадянських прав під час жорстокої і кривавої розправи спецпідрозділу «Беркут» над мирним «Євромайданом» у Києві, враховуючи висновки постійної депутатської  комісії селищної ради  з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики, депутатський корпус та члени виконавчого комітету Літинської селищної ради на позачерговій 33 сесії 6 скликання вирішили відкрито звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів  України, Генеральної прокуратури України, працівників правоохоронних органів, засобів масової інформації:

Звернення

щодо подій в ніч з 29 на 30 листопада

та з 30 листопада на 01 грудня  2013 року у м. Києві

Депутати та члени виконавчого комітету Літинської селищної  ради  від імені територіальної  громади селища висловлюють своє обурення подіями, що відбулися  з 29 на 30 листопада та з 30 листопада на  01 грудня  у м. Києві.

Застосування грубої сили до громадян України, які у мирний спосіб,  гарантований  ст.39 Конституції України, прийшли висловити підтримку підписанню Угоди про асоціацію України з ЄС та висловити свій протест проти різкої і невмотивованої  зміни зовнішньополітичного курсу України  Урядом та Президентом України Віктором Януковичем, вважаємо не припустимим  та безпрецедентним проявом  насильства владної верхівки проти свого народу.

Звертаємося до Кабінету Міністрів України  про складання повноважень всіма членами Уряду.

У зв’язку з продовженням мирних акцій протесту, звертаємося до керівництва Міністерства внутрішніх справ та його структурних підрозділів  на місцях із закликом не виконувати злочинних наказів, не вчиняти жодних актів насильства щодо мирних громадян та не брати участі у спробах розгону мирних акцій протесту  на всій території України.

Звертаємося до Генеральної прокуратури України з вимогою про всебічне об’єктивне  та відкрите розслідування кривавої розправи над  учасниками мирної акції.

Також звертаємося до усіх представників засобів масової інформації  із закликом об’єктивно та неупереджено висвітлювати події, які відбуваються в Україні, не дезінформувати громадян та не замовчувати факти вчинення насильства й неправомірних дій до активістів протестного руху та мирних громадян, що їх підтримують.

Разом з тим, ми депутати Літинської селищної ради та члени виконавчого комітету , від імені територіальної громади  смтЛітин, хочемо заявити  нашу однозначну підтримку курсу України на євроінтеграцію. Ми не бачимо іншого шляху для України, крім європейського.

Літинська селищна рада,

від імені територіальної громади смтЛітин,

 

селищний голова  А.І. Бичок.


 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури