Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина У Батумі аплодували літинчанам


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

У Батумі аплодували літинчанам

У Батумі аплодували літинчанам

28 листопада  із далекого портового міста Батумі до рідного Літина повернувся дитячий танцювальний колектив “Шанс”. Там, на східному узбережжі Чорного моря впродовж 5-днів, діти брали участь у фестивалі “Дні України в Грузії”, організованому за підтримки міністерства культури Грузії та сприяння Міжнародної благодійної асоціації творчої молоді та Союзу розвитку фольклору і туризму Грузії.

-На фестивалі Україну представляли п`ять дитячих танцювальних колективів  із Донецька, Харкова, Полтави, Хмельницького та Літина. Усього в українсько-грузинському фестивалі брали участь 25 колективів. Фестиваль відкрився в курортному місті Кобулетті, - розповідає один із керівників “Шансу” Роман Терентьєв. – Завершальний гала-концерт відбувся в оперному театрі Батумі. «Шанс» поїхав у неповному складі, одному із хлопців не було пари, виступали по черзі.  Наших Андрія  Бондарчука, Максима Бондарчука, Максима Головащенка, Артема Харука, Павла Столяра, Вікторію Карабулю, Вікторію Рибачок, Юлію Годлєвську, Лесю Селеко і вокалістку Юлію Донченко гаряче вітала грузинська публіка. Наш колектив виступив із вальсом, бугі-вугі, подільським викрутасом та буковинським танком, а Юля вразила глядачів виконанням сучасних українських пісень. У Грузії нас зустріли дуже тепло, немов довгоочікуваних друзів. Ми мали змогу насолодися цікавими і пізнавальними екскурсіями прекрасним містом Батумі,  помилуватися морем, стати учасниками збору урожаю мандаринів. Але в кожного у серці назавжди залишиться спомин від виступу на великій, 25-метровій, сцені Батумського оперного театру. Від імені усього танцювального колективу “Шанс” хочу висловити подяку Літинському селищному голові Анатолію Бичку за сприяння в організації поїздки.

Крім позитиву,  учасники концертної програми отримали медалі та  дипломи лауреатів. Наступний фестиваль має відбутися у вересні 2014 року, і літинський «Шанс» також запрошено. А у квітні колектив планує відвідати Анталію.

Лілія Гуменюк.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури