Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Пікетування райдержадміністрації представниками КПУ


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Пікетування райдержадміністрації представниками КПУ

Пікетування райдержадміністрації представниками КПУ

27 листопада перед приміщенням райдержадміністрації відбувся пікет на тему: “Всеукраїнський референдум”, організований Літинським районним комітетом Комуністичної партії України. Учасники пікету, розгорнувши червоні прапори, висловили своє бажання розглядати питання угоди про Асоціацію з ЄС лише шляхом всенародного голосуванання.

2-й секретар Літинського РК КПУ Денис Глушак виступив із промовою, у якій звернувся до присутніх із закликом підтримати заяву до Літинської райдержадміністрації. Зміст заяви коротко наводимо нижче:

“... У вересні-жовтні 2013 року по ініціативі громадян України відбулися 19 зборів в різних регіонах країни, на яких були розглянуті питання доцільності проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з питання визнечення геополітичного курсу курсу країни та прийняті рішенння, як того вимагає Закон України “Про всеукраїнський референдум”, про обрання ініціативної групи, якій було доручено збирання підписів громадян України під вимогою про проведення всеукраїнського референдуму.

Ми заявляємо, що на 15 листопада 2013 року ініціативна група згідно Закону України “Про всеукраїнський референдум” при необхідних 3 мільйони зібрала 3,5 мільйонів підписів в підтримку проведення всеукраїнського референдуму з питання зовнішньополітичного вектору держави: “Чи підтримуєте ви приєднання України до митного союзу Республіки Бєларусь, Республіки Казахстан і Російської Федерації? Так/ні”.

Ми заявляємо, що, віддавши свої голоси за підтримку референдуму щодо зовнішньоекономічного вектору України, наші громадяни наочно продемонстрували своє бажання брати найактивнішу участь у вирішенні найважливіших для країни питань...

Референдум-шлях до врятування України!”

Учасники пікету одноголосно підтримали заяву. Після цього представник від РК КПУ Олеся Глушак вручила заяву голові Літинської райдержадміністрації Олегу Новіцькому.


 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури