Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Ювілей Літинської середньої загально-освітньої школи №2


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Ювілей Літинської середньої загально-освітньої школи №2

Ювілей школи

До свята, яке відбулося 16 листопада у приміщенні районного будинку культури, готувалися усі учні та вчителі Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2. Адже цьогоріч другій райцентрівській школі виповнилося 80 років! Тому колишні випускники, вчителі-пенсіонери, учні та їхні батьки, педагоги, працівники районного відділу освіти та гості, серед яких – представники від райдержадміністрації, районної та селищної рад, прийшли привітати ювілярів та розділити з ними цю радість.

Секретар Літинської селищної ради  Наталя Миколасюк від імені селищної ради та депутатського корпусу поздоровила вчителів та учнів з цією знаменною датою та вручила у  подарунок телевізор, який зі словами подяки від імені адміністрації школи прийняв директор Михайло Нагорний.

Ювілярам цього дня усі присутні зичили здоров`я і радості. Вчителям бажали залишатися вічно юними та невтомними, жити з вогником у душі, успішно сіяти в дитячі душі зерна вічних цінностей. А дітям бажали щастя на шляху до знань, рости з любов’ю в серці, бути гідними своїх наставників та мудрих порадників – педагогів.

Учні та вчителі Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2 влаштували концерт, який приніс радість не тільки глядачам, а й самим винуватцям свята, бо поєднав усіх в єдиному пориві прославити рідну школу. Пісні у виконанні хорів учителів та учнів, окремих солістів чарували красою, енергією та теплом. Довершили  урочисту атмосферу свята  танцювальні виступи та учнів молодших та середніх класів, душевні слова ведучих – учнів старших класів, квіти і щирі привітання з боку гостей.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури