Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Свято Осені

Свято Осені

Осінь – не тільки дивовижна пора, що чарує своєю красою. Осінь – це підведення підсумків уславлення Матінки-Землі, людей, які живуть і працюють на ній.

Осінь це свято Урожаю. На україні вона припадає на Різдво Богородиці. Адже саме вона є покровителькою родючості та материнства.

Шостого листопада, 2013 року жіноча рада району в приміщені районної бібліотеки відзначала свято Осені, на яке було запрошено кращих людей нашого краю.

Коронною стравою на святковому столі була смачна гарбузова каша , яка є дуже популярною на Україні.

До речі, гарбуз на нашу землю завезли море ходи Колумба з Америки А в Америці насіння цієї дивовижної, рослини знайшли археологи під час розкопок за три тисячі років до нашої ери.

Святкову програму підготувала творча група жіночої ради, рай бібліотеки та ЛМО «Дзвінкова криниця».

У програмі звучало багато пісень, поезія, гуморески.

На святі осені були присутні голова Літинської селищної ради Анатолій Бичок та секретар селищної ради району Наталія Миколасюк.

Анатолій Іванович щиро привітав присутніх зі святом,  а двом шановним жінкам-іменинницям Фаїні Михайлівні Чорній та Тамарі Євгенівні Процик перелив у душі багато теплих побажань і вручив квіти.

Голова жіночої ради району, директор районної бібліотеки, зразковий керівник, мудра і завжди привітна, чарівна  жінка Людмила Сергіївна Іщук разом з заступником голови жіночої ради, яка сорок шість років ранки-світанки свої зустрічала в полі, будучи керівником передового колгоспу, Фаїною Михайлівною Чорною , вручили від жіночої ради «Подяки»  та пам’ятні подарунки людям з довголітнім трудовим досвідом. А таких серед гостей було немало. Всіх вшанували. Нікого не обійшли.

Шановних гостей на святі представляла Валентина Балакіна, яка, маючи тридцятилітній досвід роботи на посаді секретаря селищної ради району, добре знає кожен двір, кожну родину, кожного хазяїна. Знає людей.

Кожному з присутніх приємно було почути, що про них пам’ятають, адже і народна мудрість говорить про те , що людина живе на землі доти, доки про неї пам’ятають.

Наталія Миколасюк була дуже зворушена побаченим і почутим. На адресу присутніх жінка висловила багато теплих слів, найщиріших побажань.

Свято Осені проходило в дружній, теплій обстановці, у великому родинному колі.

Люди встигли насолодитися і кашею, і піснею, і теплим взаємним спілкуванням.

По закінченні святкової програми люди, покидаючи приміщення книжкового храму, висловлювали організаторам свята щиру вдячність за проведену роботу.

Це ще раз підтверджує слова з Біблії, що не хлібом єдиним живе людина.

Жіноча рада району щиро вдячна людям, які надали спонсорську допомогу для проведення свята Осені. Хай їхню щедрість Бог сторицею їм поверне.

А організатори свята Осені та творча група сподіваються, що їм вдалося влити трошки радості в серця всіх присутніх на святі людей.

Зінаїда Сидорчук

Член літературно-мистецького

 

Об'єднання «Дзвінкова криниця»

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури