Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Благоустрій Літина – це наша спільна справа


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Благоустрій Літина – це наша спільна справа

Благоустрій Літина – це наша спільна справа

З метою дотримання територій загального користування у належному санітарному стані в смт Літин регулярно проводяться суботники й толоки. Приємно відзначити, що більшість підприємств, організацій, установ  та суб’єктів підприємницької діяльності долучаються до загального прибирання.

У результаті злагодженої роботи  спільно з КП «ЖКП « Літинське» центральна частина селища, міський стадіон «Колос», парк культури та відпочинку знаходяться у належному санітарному стані.

Проте території зелених насаджень «Берізки», зелених насаджень «Агромаш», скверу по 2-му провулку Радянському та старого стадіону  перебувають  у вкрай  незадовільному стані.

Літинська селищна рада нагадує, що згідно рішення виконавчого комітету № 81 від 16 березня 2011 року, за організаціями, установами, суб’єктами підприємницької діяльності смт Літина  для проведення робіт з благоустрою закріплені наступні території загального користування:

ВК-123

Територія старого стадіону, зелені насадження «Берізки «Агромаш», Зелені насадження – сквер по 2-му  пров. Радянському, (крім території ПП Нетребського, ПП Теміосова), територія 2-й пров. Радянський від криниці до вїзду на територію ВК-123

ПП Філіпович, ПП Нетребстький, ПП Теміосов, ПП Попадюк, Літинське РайСТ

Територія 2-й пров. Радянський (від криниці до повороту на територію 5-поверхівок Радянська 70

ПП Пістеняк, ПП Хатунцева, Учкомбінат

Територія колишнього садку «Агромаш» (по створу прибудинкової території разом з територією скверу, де стояла дошка пошани і через дорогу по створу території  ПП Пістиняк)

Лісництво

Територія парку «Берізки» (від дамби до дамби, великого ставка, від початку урізу води до лісництва)

ПП Пухлик, ПП Гаврілова

Територія парку «Берізки» (від греблі маленького ставка по кінець урізу води плюс підїздна дорога, починаючи з кінця території ПП Палояна)

 

Вищевказаним організаціям, установам, обєктам підприємницької діяльності необхідно в найкоротший термін привести в належний санітарний стан території місць загального користування, закріплених за ними для про проведення робіт з благоустрою.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури