Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина На День працівника соціальної сфери


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

На День працівника соціальної сфери

На День працівника соціальної сфери

З нагоди Дня працівника соціальної сфери у районному будинку культури          1 листопада відбувся концерт за участю знаних артистів та аматорів сцени. Вшанувати людей, що забезпечують державну підтримку та соціальний захист громадян України завітали Голова РДА Олег Новіцький, голова районної ради Віталій Мельник, Літинський селищний голова Анатолій Бичок, працівники та ветерани праці управління праці та соціального захисту населення, Управління Пенсійного фонду України в Літинському районі, районного центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування Літинського району, районного Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей РДА, районної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків України у Літинському районі.

У залі панувала зворушлива атмосфера свята. Щирі слова привітань до працівників соціальної сфери прозвучали від голови райдержадміністрації Олега Новіцького, голови районної ради Віталія Мельника, селищного голови Анатолія Бичка, начальника управління праці та соціального захисту населення Лариси Кримковської.

Почесними грамотами від обласної та районної державних адміністрацій, районної ради з нагоди професійного свята були відзначені 18 представників соціальних служб району та почесні грамоти  від селищної ради за сумлінне виконання службових обов’язків Анатолій Бичок вручив 6-ом працівникам соціальної сфери.

Цього дня винуватці свята приймали музичні дарунки від Анатолія Хамраєва, Наталії Ольхової, Інни Карбівської, Дарії Пасєки, Олексія Гончарука, Лізи Іванець та Юлії Ольхової, Сергія Головатюка, Світлани Микуш, Юлії Кириленко, Тетяни Лівчук та колективу спортивно-бального танцю «Шанс» РБК (керівник Роман Терентьєв). А ведуча концертної програми Світла Затайдух полонила усіх присутніх у залі неповторним шармом української жінки.

 

Глядачі бурхливими оплесками дякували за виступи, а додому несли квіти, приємні спогади та гарний настрій.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури