Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Обмін досвідом між освітянами Літина та Вольштину триває


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Обмін досвідом між освітянами Літина та Вольштину триває

Обмін досвідом між освітянами Літина та Вольштину триває

26 жовтня з Польщі повернулися учні та вчителі, запрошені до гміни Вольштин з метою обміну культурним досвідом. Директор Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2 Михайло Нагорний та заступник директора з виховної роботи Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №1 Людмила Гуменюк розповіли, що поїздка по собі залишила позитивні враження.

-Жителі Польщі люблять порядок та акуратність. Ще вони сентиментальні, надзвичайно трепетно ставляться до своїх пам’яток історії. Гостинні, люблять дітей, - розповідає Людмила Володимирівна.- Нас дуже тепло зустрів бурмістр Вольштину Анджей Рогозинський. Після вітальних слів дітям вручили подарунки, ми всі  сфотографувалися на згадку. Подарувавши бургомістрові сувеніри з Літина, ми налашувалися на цікаві зустрічі.  І вони не забарилися!

Насамперед учні разом з наставниками побували у Кембовській гімназії, де поспілкувалися з юнаками та дівчатами, які там навчаються. За круглим столом дітям було цікаво дізнаватися про традиції навчання у Польщі та розповідати про рідну Україну. Вчителі та учні були запрошені на екскурсію приміщенням гімназії, яка носить почесне ім’я Кшиштофа Зегоцького. На подяку за час, який провели з користю, наші учні виступили з концертом, до якого готувалися ще тут, у Літині.

У Польщі літинчани відвідали і Вольштинський музей паротягів – єдиний у Європі. Вольштинські паротяги знамениті тим, що вони не перестають працювати до сьогоднішнього дня, ними досі користуються місцеві жителі, їздять туристи.

А ось містечко Зелена Гура чарувало літинських гостей не металом та парою, а чистим повітрям і красивими будинками. Усі з задоволенням милувалися несучасним дизайном костьолів, місцевої вежі,  будинків. Потім відвідали місцеву оранжерею, працівники якої дбайливо доглядають сотні видів рослин, привезених з усіх куточків світу.

Відвідавши Познань, юні туристи висловили бажання обов’язково сюди повернутися ще раз, адже сучасна Познань – це елегантна суміш барв, смаків та стилів. Місто – загадка, яку можна відгадувати все життя.

Найбільше враження на всіх справила екскурсія Познанським палацом – величним та могутнім зовні, затишним всередині.

А в Одрі відвідини місцевого монастиря настроїли усіх на серйозний лад.

Час спливав непомітно, і коли настав день від’їзду, у кожного з дітей та дорослих було бажання перевести годинникову стрілку хоча б на кілька хвилин назад.

Подякувавши польській стороні за гостинність, особливо – бурмістрові Анджею Рогозинському, вчителі та учні попрощалися з привітним Вольшином, щоб повернутися до рідних домівок.

А 30 жовтня в актовій залі відділу освіти РДА Людмила Гуменюк та Михайло Нагорний відзвітували перед керівником та працівниками відділу освіти РДА і вчителями району про результати своєї поїздки. До  участі в звітному семінарі були залучені й учні.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури