Є у вересні особлива дата – 30 вересня. Саме у цей день, починаючи з 1998 року згідно з Указом Президента України, бібліотечні працівники відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек, відзначення якого свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства, зібрання інтелектуальних і культурних цінностей української нації, підкреслює історичну роль духовного слова в житті суспільства. Сучасна бібліотека поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до свого фонду, та, крім цього, відкриває електронний ресурс для читачів. Її функції стають значно ширшими, адже там проводять виставки, конференції та творчі вечори.
Так, сьогодні у Літинській районній бібліотеці відбулося театралізоване дійство «Осінньо –гарбузова бібліорапсодія» присвячене Всесвітньому Дню бібліотек. Участь у якому взяли бібліотечні колективи району. Вони представили свої святкові куточки, додавши до них артистизму, креативності, професіоналізму та винахідливості.


З вітальним словом до усіх присутніх звернулася Іщук Людмила Сергіївна – директор Літинської РБ. Вона привітала своїх колег зі святом побажала всім міцного здоров’я творчої наснаги та реалізації усіх планів. Поздоровила бібліотекарів з професійним святом Головащенко Тетяна Леонідівна – секретар Літинської селищної ради. У своєму виступі вона зазначила: «Бажаю вам завжди відчувати гордість за свою професію, переконаність у суспільній значущості своєї справи, подальших творчих успіхів у благородній справі інформування та освіти нинішніх і майбутніх поколінь, здоров'я і благополуччя!»
Музичне вітання линуло від дуету «Розмай» у складі Ігоря Шуберта та Галини Кузьменко.
Бібліотека – це древня і вічно юна оселя людського розуму. Це місце, в якому існує особливий порядок, виробляються правила, забезпечується вільний доступ до інформації та складається повага до книги, як цінності.
Діяльність бібліотек нашого містечка– багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна. Скромні, віддані своїй професії працівники, спонукають кожного з нас полюбити книгу, а вона, в свою чергу, ще змалечку вчить всьому доброму і вічному.

Версія для людей з вадами зору

uknlendepl

Оголошення