Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Бібліотека – на крок попереду


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Бібліотека – на крок попереду

Бібліотека – на крок попереду

Важко уявити будь-яку структуру суспільства, що функціонувала б, не опираючись на бібліотеки. Саме вони обслуговують всі соціально-демографічні верстви нашого українського суспільства – від дошкільнят до пенсіонерів, представників усіх професій і різноманітних інтересів. Про роль бібліотеки у сучасному житті піде мова з директором Літинської районної бібліотеки Людмилою Іщук.

Кор.: Людмило Сергіївно, скільки років існує бібліотека у Літині?

Л.І.: Ми підрахували, що Літинській бібліотеці у цьому році виповнилося 104 роки.

Кор.: За більш ніж століття змінилося обличчя самої бібліотеки, особливо – після перемоги у конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг з використанням доступу до мережі Інтернет» програми «Бібліоміст». Чи змінюється роль бібліотеки у житті сучасної людини?

Л.І.: Основне, на чому робимо акценти у своїй роботі – надання якісної інформації нашим відвідувачам. Крім цього, регулярно проводимо коментовані перегляди літератури на актуальні теми, години спілкування, організовуємо книжково-ілюстративні виставки, тематичні вечори, святкові заходи тощо. Впевнена, що форма спілкування з читачами може бути різною, але суть обов’язково залишатиметься такою, як і завжди: бібліотека – це міст у широкий, неосяжний, багатий на інформацію світ.

Кор.: Чи вдається бібліотеці повністю вдовольнити смаки відвідувачів?

Л.І.:Ми завжди це ставимо собі за мету. А завдяки програмі «Бібліоміст»усі читачі мають змогу вільно отримати актуальну інформацію через мережу Інтернет. І не лише прочитати те, що цікавить, але й поспілкуватися з друзями, переглянути цікаву передачу чи взяти участь у конференції он-лайн.

Кор.:У сучасному світі неможливо прожити без сучасних знань. Чи працівники бібліотеки також крокують в ногу з часом?

Л.І.: Нам не можна просто іти в ногу з часом, ми маємо бути на крок попереду. Усі без винятку працівники бібліотек нашого району – люди компетентні і грамотні, готові активно працювати, щоб у найвіддаленішому куточку району люди прочитали те, що читають всюди у світі.Районна бібліотека як методичний центр по підвищенню кваліфікації сільських бібліотечних працівників проводила районні семінари:

- «Публічні бібліотеки: досвід, проблеми та перспективи»

- «Бібліографічний опис інформаційних ресурсів» - семінар практикум (школа бібліографа).

Я пишаюся і тим, що впродовж першого півріччя наші працівники успішно приймали участь у літературно-мистецьких конкурсах на краще виконання та мистецьке представлення творчості Василя Стуса «Я читаю Стуса», і творчості Т.Г.Шевченка «Кобзар і Україна» в м. Тульчин; у конкурсі учнівської творчості в Україні; в обласному конкурсі «Бібліопрояв»; в обласному конкурсі з популяризації творчої спадщини та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка «Його ім’я і слово – в серці народу».

Кор.: Людмило Сергіївно, запорукою успіху є натхнення. Нехай воно буде вірним супутникомВам та вашим колегам.

 

 

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури