Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Пісні війни звучать зі сцени


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Пісні війни звучать зі сцени

Пісні війни звучать зі сцени

20 вересня у районному будинку культури відбувся тематичний вечір, присвячений Дню партизанської слави. Учасниками концертної програми «Пісні війни» стали вокальний ансамбль ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці “Ветеран” під керівництвом Георгія Бондаревського та фолькльорний ансамбль “Вербиченька” РБК (керівник Олена Киреєва).

На святі були присутні старшокласники СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище разом із педагогом Людмилою Пивовар, а також — шанувальники пісень на воєнну тематику та ветерани.

Грізний час залишив свій відбиток у болісних словах пісень, які звучали зі сцени та хвилювали того дня кожного: «Партизанский сынок», «Солдат» , «Хорошо, что ты пришёл», «Песенка фронтового шофёра» у виконанні ансамблю “Ветеран”.

Пісні “За широким за Дніпром” та “Зійшов місяць, зійшов ясний” натхненно виконав фольклорний ансамбль “Вербиченька”.

Ведуча концертної програми Любов Гончарук запрошувала до слова особливих гостей концерту. Так, присутні, затамувавши віддих, слухали розповідь про бойовий шлях колишнього директора Селищенської школи, інваліда Великої Вітчизняної війни І групи Петра Гулька.

Учасниця ансамблю “Ветеран”, онучка партизана, Ніна Глущенко розповіла про подвиги нашого народу у роки війни. Пригадала тяжке воєнне дитинство член районної жіночої ради Валентина Балакіна.

Учасниця фольклорного ансамблю “Вербиченька” Катерина Ковальова до сліз розчулила слухачів власним віршем “Війна”.

Обидва ансамблі та усі присутні у залі на завершення дружно виконували пісню “Перемога”, і у залі ще довго не вщухали аплодисменти.

Учениці Анастасія Мельник та Ганна Дмитренко від імені молодого покоління сердечно подякували ветеранам та учасникам тематичного вечора “Пісні війни”. Старшокласники вручили їм квіти.

 

Після завершення свята діти разом із учителькою відвідали шанованого літинчанина - партизана Павла Зайцева, і привітали його зі святом.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури