Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Свято для всіх, кого єднає спорт


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Свято для всіх, кого єднає спорт

Свято для всіх, кого єднає спорт

Спорт – це воля і витримка, постійний гарт і виснажливі тренування, боротьба із власною слабістю та віра в свої сили, перемога та успіх. Той, хто вибрав своїм покликанням спорт, завжди переможець. І в День фізичної культури та спорту України працівники спортивної галузі, ветерани фізичної культури і спорту, численні шанувальники спорту і спортсмени відчувають себе іменинниками. Адже завдяки їм зберігаються та розвиваються кращі традиції спорту та фізкультурно-оздоровчого руху в Україні, виховується фізично загартоване молоде покоління.

Ці, та ще багато-багато інших теплих слів на свою честь почули спортсмени Літина та району 13 вересня, коли напередодні професійного свята зустрілися для проведення показових виступів із тхеквондо, матчевої зустрічі та футбольного турніру.

Привітати вихованців дитячо-юнацької спортивної школи приїхав депутат Верховної Ради України Віктор Жеребнюк, завітали голова Літинської районної ради Віталій Мельник, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту  РДА Микола Кіпоренко, начальник відділу освіти РДА Анатолій Шмигель, президент обласної федерації тхеквондо ВТФ Сергій Кіпоренко, директор Літинської ДЮСШ Микола Гуренко та інші шановані гості та палкі прихильники спорту.

Віктор Жеребнюк, вірний своєму слову підтримувати молодь в її інтересах у спорті, вручив Миколі Гуренку подарунки для вихованців школи: волейбольні та футбольні м’ячі, обручі та скакалки.

Майбутні чемпіони бурхливими оплесками висловили своє задоволення. А потім влаштували показовий виступ із тхеквондо, і тепер уже глядачі не стримували емоцій та оплесками винагороджували спортсменів.

Матчева зустріч на першість дитячо-юнацької спортивної школи між футбольними командами Літина та Дашківців завершилася нічиєю з рахунком 2:2. Микола Кіпоренко вручив учасникам грамоти та солодкі призи.

У турнірі з футболу брали участь збірні Уладівка-Журавне, Івча-Кожухів та команда Літина, підлітки – учасники команд яких також усі є вихованцями відділів ДЮСШ. Перше місце виборола збірна Уладівка-Журавне. Друге та третє поділили відповідно збірна Івча-Кожухів та команда Літина.

Команди також отримали грамоти та солодкі призи за участь у спортивних змаганнях.

14 вересня на центральному міському стадіоні відбувся шаховий турнір, приурочений Дню фізичної культури та спорту України. 12 учасників у довгій і наполегливій боротьбі змагалися за перемогу на шаховому полі. Це: Олександр Коротинський  (10 клас СЗШ І-ІІІст. с. Дашківці), Дмитро Адамчук (студент 2-курсник ВДПУ), Леонід Лановий (тренер із шахів ЦДЮТ), Ігор Добіжа (10 клас СЗШ І-ІІІст. с. Дашківці), Дмитро Фіногеєв (голова шахової федерації, кандидат у майстри спорту), Богдан Остапчук(менеджер ПП «Бонус У»), В’ячеслав Козіцький (пенсіонер с. Радянське), Павло Лавренчук (чемпіон району з шахів, кандидат в майстри спорту), Віктор Калантаєвський (пенсіонер), Сергій Слободиський (студент ВНАУ, кандидат у майстри спорту), Микола Кіпоренко (начальник відділу спорту РДА, 1-розряд з шахів), Дмитро Горбатюк (тренер з шахів ЦДЮТ, кандидат у  майстри спорту, с. Дішківці).

 

Перше місце виборов Павло Лавренчук, другу нагороду отримав Дмитро Адамчук, третю – Леонід Лановий. Переможці отримали грамоти та грошові винагороди. Вітаємо переможців!

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури