Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Виставка полотен Володимира Тимощука


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Виставка полотен Володимира Тимощука

Виставка полотен Володимира Тимощука

Володимир Тимощук - вчитель образотворчого мистецтва та креслення у Літинській СЗШ І-ІІІ ст. №2, неодноразово нагороджений грамотами райвно, облвно та Міністерства народної освіти України, учитель вищої категорії, здобув почесне звання «Відмінник народної освіти».  Проте ці офіційні дані не розкривають  суті цієї закоханої у свою справу людини.

Сотні колишніх і теперішніх учнів, у яких Володимир Афанасійович викладав та викладає образотворче мистецтво, на уроках отримали не просто навики малювання. Зі шкільної парти вони винесли любов до прекрасного.

Володимир Тимощук у свої картини вкладає любов до могутньої сили життя. Зображені ним пейзажі дихають  вічністю, спокоєм та силою, і здається, що час стає осяжним та помітним.  Полотна автора дарують відчуття причетності до життя.

Картинна галерея Володимира Тимощука за підтримки директора школи Михайла Нагорного прикрашає увесь коридор другого поверху школи. Доказом того, що картини позитивно впливають на естетичний смак дітей є те, що жодна з них ніколи не була попсована учнями. Це не раз відмічали вчителі і самі вдячні вихованці.

23 серпня у приміщенні Літинського краєзнавчого музею ім. У.Кармалюка  за ініціативи директора музею Віри Ткач урочисто відкрилася виставка робіт Володимира Тимощука. Розділити з художником радість цієї події  прийшли найдорожчі та найближчі люди, друзі, колеги, знайомі, а ще – вокалісти Олексій Гончарук та Олександр Шуберт,  які допомогли створити незабутню атмосферу свята. Чимало запрошених висловили щирі побажання успіху Володимиру Тимощуку. А щасливий автор подякував за натхнення рідним та близьким.

Нині Володимир Афанасійович сповнений особливих творчих задумів. Допомагати художнику реалізовувати нові проекти пообіцяли його друзі та шанувальники.  Щасливий автор переконаний, що завдяки саме таким уважним та  щирим людям, як директор краєзнавчого музею Віра Ткач, яка організувала та на високому рівні провела відкриття виставки, та директор Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2 Михайло Нагорний, який постійно сприяє художнику в його роботі, і вдалося це свято.

 

Музей ім. У. Кармалюка гостинно запрошує відвідати виставку.

 

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури