Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Святкування Дня Державного Прапора та 22-ї річниці Незалежності України


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Святкування Дня Державного Прапора та 22-ї річниці Незалежності України

23 серпня літинчани святкували День Державного Прапора та 22-у річницю Незалежності України. Урочистості розпочалися о 9-й годині ранку біля районної Дошки Пошани. Саме тут кращі учні обох літинських шкіл підняли державний жовто-блакитний прапор на знак пошанування усіх героїв, що не шкодували життя заради щасливого майбутнього нашої держави. Діти поклали вінки до пам’ятників полеглим у боях за рідну неньку-Україну та борцям за її свободу.

Голова Літинської районної державної адміністрації Олег Новіцький щиро привітав присутніх із національними святами та побажав усім натхнення у праці на благо України. 13 кращих працівників сільськогосподарського, промислового виробництва, закладів освіти, культури, охорони здоров’я та зв’язку з рук голови райдержадміністрації отримали посвідчення про занесення на районну Дошку Пошани та грошову винагороду.

6 юнакам та дівчатам, які нещодавно досягли  16-річного віку, в рамках проекту «Я - громадянин України» було урочисто вручено паспорт.

За особливі заслуги та вагомі внески у соціально-економічний та культурний розвиток району від імені районної держадміністрації та районної ради того дня були вручені почесні відзнаки 37 найуспішнішим у різних сферах діяльності громадянам.

Слово привітання зі сцени районного будинку культури прозвучало з уст голови районної ради Віталія Мельника, а також Літинський селищний голова Анатолій Бичок побажав у цей святковий день усім миру, благополуччя, радості та бадьорості. Від імені селищної ради з нагоди відзначення Дня Незалежності України селищний голова разом із секретарем селищної ради вручили почесні грамоти та грошові винагороди представникам громадськості Літина за сумлінну працю та активну громадянську позицію.

Святковий концерт за участю улюблених виконавців та колективів нашого району подарував гарний настрій усім присутнім у залі. Завдяки таланту і підготовці Надії Курочки, народного аматорського фольклорного ансамблю «Берегині», Ольги Ремінної, Вадима Березовського, Анатолія Бірюкова, інструментального ансамблю ДМШ, Юлії Донченко, зразкового аматорського колективу спортивно-бального танцю «Шанс», Сергія Головатюка, Тетяни Лівчук, викладачів ДМШ, Олексія Гончарука, Каріни Желай, вокального ансамблю «Елегія», дуету Ірини Бельбас та Дар’ї Странцевої, Оленки Городник і дуету Тетяни Лівчук та Анатолія Хамраєва, свято вдалося на славу. Усі виступи були напрочуд вдалими,  і глядачі отримали велике задоволення від споглядання концерту.

У приміщенні будинку культури силами працівників районної бібліотеки, будинку культури та музею ім. У. Кармалюка була організована виставка, присвячена Дню Незалежності України. А співробітники Подільського народного університету культури, ЦДЮТ та РБК до уваги глядачів представили кращі вироби декоративно-прикладного мистецтва. Яскраві панно, вишивки, квіти, сувеніри, майстерно виплетені дідухи привертали очі не одного поціновувача народного мистецтва. Сфотографуватися на фоні виробів  мріяв кожен.

Музично-спортивне свято продовжилося на стадіоні «Колос». Літинський селищний голова Анатолій Бичок привітав усіх присутніх на оновленому стадіоні і подякував за співпрацю голові райдержадміністрації Олегу Новіцькому, голові районної ради Віталію Мельнику та Літинській районній організації Партії регіонів. Стадіон було відремонтовано в найкоротший термін, і проведену роботу високо оцінили артисти, спортсмени та глядачі.

 

Цього дня у приміщенні селищної ради цінними подарунками були нагороджені переможці щорічного конкурсу на кращий благоустрій прилеглої території. Літинський селищний голова Анатолій Бичок побажав їм і надалі служити взірцем для громади нашого містечка.

 

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури