Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Толока напередодні державних свят


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Толока напередодні державних свят

У результаті проведеної 21 серпня толоки, у якій були задіяні працівники Літинської РДА, районної та селищної рад, підприємств, установ та організацій Літина, містечко прибрало невпізнаного вигляду. На територіях загального користування (парк, сквери, пам’ятники, стадіон тощо), які закріплені за органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, організаціями, підприємствами та установами, нині немає жодного папірця. Усе розчистили та підмели, а працівники ЖКП «КП «Літинське» потурбувалися за своєчасний вивіз сміття.

Кожен із працюючих на суботнику докладав зусилля, щоб загальнонаціональні свята Державного Прапора та Незалежності України відбулися в найкрасивішому та найакуратнішому містечку.

Цього дня на вулицях Черняховського та Калініна працівники ФОП Гордійчука В.Д. проводили плановий ямковий ремонт. Вулиця Черняховського прилягає до Літинської ЦРЛ, і тому нею десятки разів на добу користується служба швидкої медичної допомоги. Зрозуміло, що транспортування хворих потребує особливої обережності. Нині машини швидкої допомоги зможуть набирати потрібну швидкість одразу за територією лікарні. Ремонт обох вулиць здійснено за сприяння Літинської селищної ради.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури