Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Читачі Літинської районної бібліотеки через «Бібліоміст» ідуть до успіху


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Читачі Літинської районної бібліотеки через «Бібліоміст» ідуть до успіху

14 серпня у рамках прес-туру регіональних ЗМІ до Літинської районної бібліотеки завітали головний редактор журналу “Вінничанка”,  журналісти із ВДТ, обласного радіо “Хвиля”, вінницького  радіо “Місто над Бугом” та газети “Вінницька газета”.

Того дня директор обласної універсальної бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва Наталя Морозова та керівник програми «Бібліоміст» Оксана Бондар разом із директором Літинської районної бібліотеки Людмилою Іщук підводили підсумки роботи програми «Бібліоміст», покликаної сприяти розвитку місцевих громадян при вільному доступі до актуальної інформації.

За допомогою програми «Бібліоміст», в якій другий рік поспіль бере участь наша районна бібліотека, сотні літинчан та жителів району  досягають успіху, спілкуються з рідними та друзями, знаходять необхідну інформацію через мережу Інтернет.

Про свої досягнення представникам ЗМІ  розповіли провідний бібліограф Сергій Красноголов, читачі Каріна Корощенко, Людмила Вансович та Михайло Коваль, працівники громадської організації Подільський народний університет Культури, а також - учитель музики ЗОШ І-ІІІ ст. №26  м. Вінниці Валентин Зелінський. Валентин Мар’янович є художнім керівником бібліотечного ансамблю на волонтерських засадах, а матеріали для уроків та гуртків, які проводить у школі, він знаходить в Інтернеті. Із бібліотечним ансамблем учитель розучив власну пісню «Бібліотека», яку ансамбль із задоволенням виконав на прохання читачів та журналістів.

Наталя Морозова, Оксана Бондар та представники мас-медіа зробили візит до бібліотеки с. Селище, а в Хмільницьому районі  - до не менш сучасних книгозбірень с. Соколова та  самого Хмільника, які також є учасницями програми «Бібліоміст».

 

Директор обласної універсальної бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва відмітила, що Літинська районна бібліотека не лише бере участь у програмі «Бібліоміст», але має дружний колектив, який створив незабутній дизайн інтер’єру приміщення та довколишнього ландшафту.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури