Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Староста Вольштинського повіту Ришард Курп та польські освітяни приїхали з дружнім візитом до Літина


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Староста Вольштинського повіту Ришард Курп та польські освітяни приїхали з дружнім візитом до Літина

14 серпня з дводенним візитом до Літина завітала польська делегація на чолі зі старостою Вольштинського повіту Ришардом Курпом. У складі делегації прибули повітовий інспектор освіти Едвард Лясковський, учителі Шімон Птак, Анджей Лішетський та працівник зі староства Пшебислав Лясковський.

Наступного дня, після зустрічі з головою Літинської районної державної адміністрації Олегом Новіцьким, на якій обговорювалися питання щодо подальшої співпраці між Вольштинським повітом та Літинським районом, польські гості відвідали Літинську СЗШ I-III ст. №2.  Заступник голови райдержадміністрації Галина Крива,  керівник відділу освіти РДА Анатолій Шмигель та директор школи Михайло Нагорний поспілкувалися з гостями на території школи, особливо позитивно приїжджі освітяни оцінилие стетичне оформлення навчальних аудиторій та класів.

Для маленьких вихованців ДНЗ «Веселка» шановані гості привезли солодкі дарунки, а завідувачка дошкільного навчального закладу Ганна Семенюк пообіцяла, що солодощі дітки неодмінно отримають після обіду, адже дуже важливо дотримуватися правильного харчування.

З подарунками польські гості завітали до дитячого будинку сімейного типу Романа та Людмили Щербів, де познайомилися майже з усією дружною родиною.

З метою ознайомлення із практикою створення закладів НВК польські гості відгукнулися на гостинне запрошення Галини Кривої, Анатолія Шмигеля та директора НВК с. Малинівка Володимира Сиченка. Вони відвідали шкільний музей, оглянули навчальні приміщення та дитячий садочок.

 

Також на цей день були заплановані відвідини Літинського краєзнавчого музею ім. У.Кармалюка, костелу, будинку культури та районної бібліотеки.

Прощаючись із Літином, гості запросили керівників району та селища відвідати Польщу з метою налагодження двосторонніх партнерських стосунків.

 

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури