Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Чуйність і доброта – обов’язкові якості лікаря ветеринарної медицини


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Чуйність і доброта – обов’язкові якості лікаря ветеринарної медицини

Чуйність і доброта – обов’язкові якості лікаря ветеринарної медицини

Віктор Твердий –  успішний підприємець, директор ПП «Біофарм» та голова фермерського господарства «Агросвіт М». Ще навчаючись у школі Віктор Михайлович вирішив  обрати фах лікаря ветеринарної медицини, та продовжити сімейні традиції. Сумлінне навчання у Білоцерківському державному аграрному університеті, а згодом - робота за покликанням дали вагомий результат. Спочатку Віктор Твердий став представником фармакологічної фірми, а згодом відкрив власну ветеринарну аптеку.

За довгий час спілкування з різними людьми Віктор Михайлович виробив певну позицію стосовно того, куди підприємець має вкладати кошти, щоб допомагати людям. Найдорожче – це, звичайно, здоров’я. І часто до Віктора Твердого звертаються люди, які не мають коштів на операцію чи лікування. Але не менше Віктор Михайлович прагне заохочувати літинську молодь до занять спортом. Зокрема, допомагаючи зі спортивним інвентарем ДЮСШ, спонсоруючи поїздки футбольних команд на змагання та, врешті, створивши літинську збірну з футболу «Біофарм», Віктор Твердий підносить рівень спортивної слави Літина та сприяє  фізичному загартуванню молоді.

Привила уважне, чуйне ставлення до людей своєму синові мати – Марія Іванівна. Власними прикладом Марія Іванівна надихає дітей, онуків на добрі вчинки, підтримує їх у всьому та допомагає.

Нині Марія Іванівна трудиться разом із синами у ветаптеці. Завдяки її турботам довкола приміщення красиво, як у віночку, всюди буяють квіти, а в аптеці  затишок і порядок. Задоволені покупці не соромляться зайвий раз перепитати у завжди привітної і усміхненої Марії Іванівни про дію того чи іншого препарату.  А щаслива мати й бабуся чекає, коли з дитсадочка до неї на роботу забіжить маленький онук, щоб почастувати його солодким сюрпризом, адже ласка та доброта мають прививатися з дитинства, а примножуватися - все життя. 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури