Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина День будівельника святкує Літинський цегельний завод


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

День будівельника святкує Літинський цегельний завод

ТОВ «Літинський цегельний завод» впевнено тримає пальму першості серед цегельних заводів об’єднання «Вінницяоблагробуд». Напередодні професійного свята директора Миколу Остапчука та інженера-механіка Анатолія Рибака  привітали, а також вручили почесні відзнаки заступник голови Вінницької облдержадміністрації Роман Аксельрод та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

Микола Володимирович, маючи за плечима 19-річний досвід керування, переконаний, що головний секрет успіху полягає у спаяному спільною працею колективі.

- На заводі працює 75 чоловік. Плинність кадрів відсутня. Ми взяли за правило стабільну виплату заробітної плати, медичний огляд, забезпечення  спецівкою та якісним харчуванням. А крім цього, колектив об’єднаний спільними інтересами: на базі заводу уже 6 років поспіль діє народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Відродження».

9 серпня в актовій залі Літинського цегельного заводу відбулися урочисті збори та концерт з нагоди професійного свята. З Днем будівельника винуватців свята привітав голова Літинської райдержадміністрації Олег Новіцький. Він підкреслив значимість та важливість професії будівничого, а також повідомив, що перспективи розвитку в галузі нині ширшають, адже під егідою губернатора у районі діє програма «доступне житло», побажав усім терпіння, здоров’я, статків.

На святі були присутні Соснівський сільський голова Світлана Мудріцька, керівник апарату РДА Володимир Шмігельський та начальник відділу культури і туризму РДА Оксана Гвоздинська.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня будівельника 6 кращих представників галузі були відзначені почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради та одноразовими грошовими нагородами.

Директор Микола Остапчук усім працівникам заводу пообіцяв  премію в честь свята і відзначив завідуючого виробництвом Миколу Андрощука, кращого працівника формувального цеху Анатолія Захаревича, бригадира садчиків Анатолія Корідчука та кращого працівника дільниці сушки, садки та випалу Володимира Мудріцького грамотами та одноразовими грошовими винагородами.

Для усіх присутніх був організований концерт силами народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Відродження», продюсером якого виступає Микола Остапчук.

Нещодавно творчий колектив посів 3 місце на обласному конкурсі сучасної популярної музики «Музика літа». Микола Володимирович – активний учасник ансамблю, грає на трубі Getzen 700 Eterna. І репетиціями «Відродження» переймається не менше, ніж заводськими клопотами.

Ансамбль виступає з концертами на Україні та в Польщі і всюди талановитий колектив вітають бурхливими оплесками.

 

Побажаємо будівельникам козацького гарту, плідної праці та святкового настрою щодня завдяки ансамблю «Відродження».

 

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури