Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Шановні колеги, члени виконавчого комітету, депутати Літинської селищної ради, ветерани органів місцевого самоврядування,

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною — владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади.

Діяльність Літинської селищної ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців нашого містечка. Нині на порядку денному ще багато проблем, розв’язання яких дасть можливість Літину розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє. А визначальну роль у вирішенні життєво важливих для літинчан питань відіграють саме органи місцевого самоврядування.

Впевнений, що працівники Літинської селищної ради залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, членами виконавчого комітету та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал нашого містечка на вищий рівень.

Висловлюю  вдячність депутатам Літинської селищної ради, членам виконавчого комітету, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Уклін і шана вам, дорогі літинчани, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

 

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

  
ПРО ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ

11 жовтня 2017 року набрав чинності Закон України від 03 жовтня 2017 року № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (далі Закон - № 2148) (опубліковано в газеті «Голос України» 10 жовтня 2017 року № 188).

Законом № 2148 внесено зміни до деяких законодавчих актів України в частині адміністрування платежів, контроль за сплатою яких покладено на органи Пенсійного фонду України, а також щодо нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок).

1. Зміни до  Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» та Закону України «Про нотаріат» щодо удосконалення порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна

Нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу нерухомого майна здійснюється за наявності документального підтвердження сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна.

Запроваджується щоквартальне подання нотаріусами до органів Пенсійного фонду України звітності про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна в порядку та за формою, визначеними Кабінетом Міністрів України.

Встановлено, що звіти подаються нотаріусами до органу Пенсійного фонду України за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса.

Сплата збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна платниками здійснюється також за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса.

На обґрунтовану письмову вимогу органів Пенсійного фонду України нотаріуси протягом 10 робочих днів надаватимуть довідки про суму нотаріально посвідчених договорів, які необхідні виключно для перевірки дотримання законодавства з питань сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Крім того, на запити Пенсійного фонду України та його територіальних органів надаватиметься інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України.

 

Детальніше...
 
День Гідності та Свободи

 

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, яке назавжди змінило історію українського сьогодення. Минуло вже майже 4 роки, як події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній, незалежній Україні. Сьогодні в скорботі з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної Сотні, їх велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, незалежність духу та стійкість.

Біля стели Героїв Небесної Сотні та меморіальної дошки Пантелеймона Рожанського, відбувся урочистий захід з  вшануванням подвигу громадян та тих хто і тепер віддає своє життя в зоні проведення АТО, з покладанням квітів представниками місцевої влади.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

 

Детальніше...
 
Перерахунок пенсій

з 1 жовтня 2017 року

в рамках пенсійної реформи

Верховна Рада України 3 жовтня 2017 р. ухвалила Закон України № 2148-УІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Спробуємо розібратися, кого стосуються ці зміни, на який розмір підви­щення пенсії слід сподіватися пенсіонерам, які вийшли на пенсію до 2009 р., та коли пенсіонери одержать перерахований розмір пенсії, а також які зміни внесено цим Законом щодо призначення пенсій у подальшому, що потрібно знати молоді вже сьогодні для того, щоб не втратити права на пенсію.

Осучаснення пенсій

У жовтні п. р. пенсіонери одержать підвищений розмір пенсії. Це відбу­вається у зв’язку з ухваленням Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підви­щення пенсій» (далі — Закон № 2148).

Перерахунок пенсій проведено з кількох аспектів, а саме:

— із зміною показника середньої заробіт­ної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка враховується для об­числення пенсій (осучаснення пенсій);

використанням нового розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

переглядом відсотків зменшення розміру пенсій за достроковий вихід на пенсію жінок у 55-річному віці;

виплати пенсій працюючим пенсіо­нерам незалежно від факту роботи.

 

Детальніше...
 
Вічна память герою

 

26 жовтня 2017 року в смт. Літин в останню путь провели  нашого  земляка, захисника України, молодого бійця батальйону «Айдар» Бондаря Ярослава, який загинув під час бойових дій на сході України.

Літинська територіальна громада на чолі з Анатолієм Бичком, виконавчим комітетом та депутатським корпусом  висловлюють глибокі слова співчуття родині та близьким військовослужбовця.

Вічна пам'ять і вічна слава героєві.

Детальніше...
 
Шановні літинчани!

 

 

Вітаємо Вас з чудовим святом - Днем захисника України. Цей день уособлює мужність, силу, честь і обов'язок!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів і процвітання. Нехай у Вашому домі панують довіра і мир, а в роботі - стабільність!

 

Детальніше...
 
Оголошення

 

Літинська селищна рада оголошує про початок розробки виготовлення містобудівної документації – детального плану території смт. Літин в границях.
Заявник: Виконавчий комітет Літинської селищної ради.
Виконавець: ТОВ «Златограф-проект».

Підстава розроблення: рішення 15 сесії 7 скликання Літинської селищної ради № 339 від 13 червня 2017 року.


 

 
День людей похилого віку

Першого жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого міста і держави.

Літинською селищною радою було закуплено 53 подарункові набори, які спільно із КУ "Територіальним центром соціального обслуговування" вручено людям похилого віку, які проживають на території            смт. Літин.

 
ПРО ДЕТІНІЗАЦІЮ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Коли мова йде про Пенсійний фонд, це відразу асоціюється з людьми похилого віку та виплатою пенсій. Дійсно, Хмільницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області як і усі органи Пенсійного фонду України, виконують важливу соціальну функцію – забезпечують своєчасну виплату пенсій та допомог  29797 громадянам Хмільницького та Літинського районів.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»

Сторінка 11 з 57

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури