Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Призначення тимчасового перевізника на автобусному маршруті

У К Р А Ї Н А

ЛІТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛІТИНСЬКОГО РАЙОНУ, ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21 березня 2018 року   № 44

 

Про призначення тимчасового перевізника на автобусному маршруті загального користування, який працює в режимі маршрутного таксі «+Сосни» – Спорткомплекс – «+Сосни»

В зв’яжу із тим, що «Конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування у смт. Літин» оголошений у відповідності до рішення виконавчого комітету №25 від 21 лютого 2018 року не відбувся, та з метою забезпечення перевезення літинчан на автобусному маршруті загального користування, який працює в режимі маршрутного таксі «+Сосни» – Спорткомплекс – «+Сосни» в смт. Літин, керуючись частиною 1 статті 52, частиною 6 статті 59, частинами 1, 10, 12 пункту «а», частинами 1, 2 пункту «б» статті ЗО Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 6 статті 7, частиною 6 статті 14 Закону України «Про автомобільний транспорт», виконавчий комітет селищної ради

Детальніше...
 
Проведення двомісячника благоустрою

У К Р А Ї Н А

ЛІТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛІТИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

21 березня 2018 року   № 43

Про затвердження заходів щодо проведення

двомісячника з благоустрою на території

смт Літин та організацію їх виконання

        

         Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 року № 777-р «За чисте довкілля», розпорядження голови Літинської райдержадміністрації №60 від 26 лютого 2018 року «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району», Правил благоустрою смт. Літина, затверджених 10 сесією 6 скликання Літинської селищної ради від 26.05.2011 року №126,   з метою наведення належного благоустрою і санітарного стану території смт. Літина, поліпшення естетичного вигляду вулиць, паркових зон, місць масового відпочинку громадян, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради

Детальніше...
 
74-річниця визволення Літинщини від нацистських загарбників

           

dsc 1124

dsc 22758dsc 055556

20 березня 2018 року минає 74 річниця визволення Літинщини від фашистських загарбників, саме сьогодні на літинську землю прийшла радість перемоги над нацизмом.

До Меморіалу Слави, братських могил військовополонених та могил жертв фашизму відбулося урочисте покладання квітів,вінківта вшанування пам’яті тих, хто віддав власне життя на партизанській стежині. У даному заході взяли участь голова Літинської селищної ради Анатолій Бичок, секретар селищної ради Микола Курочка, керуючий справами (секретар) виконавчого комітета Олександр Носов, заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, голова районної організації ради ветеранів Володимир Попівнюк, керівники підприємств, установ та організацій району.


 
У Літині вшанували загиблих 19 березня 1919року

  dsc 0468  

  dsc 0479                                                                                                                                           

  19 березня 2018 року виповнюється 99 літ від того кривавого дня, коли російсько-більшовицькі загарбники вперше окупували повітовий Літин Подільської губернії. У нерівному бою з двома полками червоної кінноти полягли майже всі козаки Армії Української Народної Республіки, а також молоді юнаки, щойно мобілізовані до українського війська Директорією, це були студенти і гімназисти, робітники і селяни з Літинського та Бердичівського повітів, які стали на захист України в трагічному 1919 році.

Детальніше...
 
Комунальники відзначають професійне свято

dsc 047177

День працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності населених пунктів та надання різних послуг по благоустрою. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб наше життя було комфортним, зручним та безпечним.

Детальніше...
 
Новації в порядку проведення перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам

Частиною 4 ст. 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” № 1058 було встановлено поря­док проведення перерахунку пенсій, якщо особа після призначення (перерахунку) пенсій продовжує працювати. Через кожні два роки пенсіонери особисто зверталися до територіальних управлінь з відповідною заявою.

 

Детальніше...
 
Розпорядження селищного голови

УКРАЇНА

ЛІТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛІТИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 
                                               РОЗПОРЯДЖЕННЯ

        13 березня 2018 року   смт. Літин     № 11                 

                                       

Про скликання чергової  

21 сесії 7 скликання

Літинської селищної ради

           

Відповідно до ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” :

  1. Скликати чергову 21 сесію Літинської селищної ради 7 скликання 27 березня 2018 року в приміщенні Літинської селищної ради о 14.00 годині.
  2. На розгляд сесії винести наступні питання:
Детальніше...
 
Увага

Літинська селищна рада повідомляє, що з 1 січня 2018 розпочалася чергова обов’язкова деклараційна кампанія. Згідно зі ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» певні категорії осіб у строк до 1 квітня 2018 року мають подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік (далі – е-декларація).

З актуальними питаннями щодо подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік можна ознайомитися за цією  електроною адресою                                                https://nazk.gov.ua/sites/default/files/docs/2018/rozyasnennya_02.02.2018.pdf .

 
Дорогі жінки!

wo34

 

 

 Від усієї душі, щиро та сердечно вітаю усіх вас із першим весняним святом –  Днем 8 Березня , святом любові та краси!   

Це свято є символом усього, що є в світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже  жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Нехай же у Ваших будинках оселиться благополуччя, у родинах неодмінно панує безхмарна погода, а в душі завжди квітнуть сади! Хай ваші діти і найдорожчі вам люди завжди будуть прихильні до вас і серцем, і душею, даруючи   свою увагу, тепло і турботу не тільки в день 8 Березня, а щодня, щохвилини і щосекунди.

Хай завжди живе весна у  щасливих посмішках. Щасливої Вам долі,  моря квітів, Віри, Надії й Любові.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 58

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури