Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Бізнес-леді магазину «Оболонь»
Напередодні професійного свята працівників торгівлі України директор літинського магазину «Оболонь» Олена Яковенко розповіла про те, що її надихає на успіх.

Детальніше...
 
Цілюща водиця під покровом Богородиці
Середа, 24 липня 2013, 14:07
В Літині здавна з пошаною ставляться до води. Що може бути святіше за ковток життєдайної прохолоди у спеку? Та особливими, цілющими властивостями славиться вода із джерела біля кулизького містка. Силами всієї громади при активному сприянні селищної ради джерельце облаштували.

Детальніше...
 
Бадьорий настрій після відпочинку у Польщі
З 8 по 17 липня 24 дитини перебували у далекій, але дуже гостинній Польщі, під пильним наглядом двох опікунів – начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Літинської райдержадміністрації Тетяни Катріної та керівника архівного відділу Літинської райдержадміністрації Оксани Дідич.

Детальніше...
 
Звітуємо про життя селища на обласному рівні
18 липня на звіті голови Літинської райдержадміністрації Олега Новіцького про підсумки діяльності за основними напрямками соціально-економічного розвитку Літинського району та Літина були присутні голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної ради Сергій Татусяк, голова районної ради Віталій Мельник, народний депутат України Михайло Герасимчук, а також – Літинський селищний голова Анатолій Бичок.

Детальніше...
 
Селище має бути взірцевим
Згідно з програмою соціально - економічного розвитку смт Літин, 17 та 18 липня проводився капітальний ремонт провулку, що з’єднує вулиці Леніна та Фабріціуса. Дорожні робітники вінницької будівельної компанії «Віндор» під керівництвом бригадира Леоніда Нетребського за допомогою сучасної техніки впродовж першого дня проводили підготовчі вимірювальні роботи, а наступного - закладали основу під асфальтне покриття та асфальтували ділянку довжиною 120 м та шириною 3,2 м.

Детальніше...
 
Засідання виконавчого комітету Літинської селищної ради

Під керівництвом Літинського селищного голови 17 липня відбулося засідання виконкому селищної ради, на яке були винесені наступні питання порядку денного:


1.Про роботу Літинської селищної ради щодо забезпечення реалізації громадянами права на звернення до органів місцевого самоврядування.


2.Про створення ініціативної групи з питань охорони навколишнього середовища на території смт Літин.


3.Про стан карт-полів фільтрації.


Детальніше...
 
На суботнику літинчани зробили містечко затишним і ошатним
16 липня за дорученням голови райдержадміністрації Олега Новіцького у Літині проводився суботник. Внаслідок робіт непрохані гості — самосіви і сміття — були повністю знищені, а в містечку запанували чистота й охайність. Райдержадміністрація і селищна рада, установи, організації, підприємства та підприємці селища спільними зусиллями втілили в життя девіз: “Літин — охайне містечко”.

Детальніше...
 
Волонтерів із Польщі гостинно приймає Літин
З 5 по 12 липня до селища у рамках четвертої благодійної акції «Могилу прадіда збережи від забуття» завітали гості із гміниЧерніца, Вроцлавського повіту. Четверо опікунів та десять школярів подолали відстань близько 1000 км, щоб прибрати на могилах літинського старого польського кладовища. Гості оселилися у кафе-готелі «Літа», і щодня, завдяки сонячній погоді, по кілька годин невтомно трудилися, наводячи лад на могилах прадідів.

Детальніше...
 
На святі Конституції України
26 червня Літинський селищний голова Анатолій Бичок привітав зі святом усіх присутніх на урочистому зібранні в районному будинку культури, приуроченому 17-й річниці Конституції України. За вагомий внесок у розбудову незалежної демократичної держави, багаторічну самовіддану працю селищний голова вручив почесні грамоти.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня51525354555657585960НаступнаКінець»

Сторінка 60 з 61

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури