Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Просвітної дороги свічка чорна

4 вересня у Літинському краєзнавчому музеї ім. У. Кармалюка та кінотеатрі ім. У.Кармалюка відбулися поминальні заходи пам’яті великого українського поета, прозаїка, перекладача та літературознавця Василя Стуса. Палкі шанувальники творчості Василя Семеновича у залі краєзнавчого музею запалили свічу пам’яті та поклали хлібину перед портретом борця за правду.

Детальніше...
 
День Знань у Літинській СЗШ І-ІІІ ст. №1

1 вересня літинські школи гостинно розчинили двері, щоб після довгих літніх канікул школярі та школярки знову здобували знання та зростали вмілими, спортивними і кмітливими. На святковій лінійці коло Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №1 цього ранку вишикувалися учні, вчителі, працівники школи та батьки, завітали шановані гості – голова Літинської районної ради Віталій Мельник та Літинський селищний голова Анатолій Бичок.

Детальніше...
 
Хресний Хід з подільською святинею, Іконою Божої Матері «Зиновинська»

2013 рік у Вінницькій єпархії оголошено роком Подільських святинь. Цьогоріч виповнюється 95 років явлення чуда Калинівського Хреста, 90 років явлення Пресвятої Богородиці на Іосафатовій долині, що поблизу с. Голинчинці Шаргородського району, та 1000 років із дня заснування Лядівського монастиря. Вшановуючи православні святині, духовенство єпархії навертає до церкви тих, хто шукає правдивого життя, дарує радість покаяння і зміцнення у вірі та підносить духовний рівень вірян.

Детальніше...
 
Святкування Дня Державного Прапора та 22-ї річниці Незалежності України

23 серпня літинчани святкували День Державного Прапора та 22-у річницю Незалежності України. Урочистості розпочалися о 9-й годині ранку біля районної Дошки Пошани. Саме тут кращі учні обох літинських шкіл підняли державний жовто-блакитний прапор на знак пошанування усіх героїв, що не шкодували життя заради щасливого майбутнього нашої держави. Діти поклали вінки до пам’ятників полеглим у боях за рідну неньку-Україну та борцям за її свободу.

Детальніше...
 
Виставка полотен Володимира Тимощука

Володимир Тимощук - вчитель образотворчого мистецтва та креслення у Літинській СЗШ І-ІІІ ст. №2, неодноразово нагороджений грамотами райвно, облвно та Міністерства народної освіти України, учитель вищої категорії, здобув почесне звання «Відмінник народної освіти». Проте ці офіційні дані не розкривають суті цієї закоханої у свою справу людини.

Детальніше...
 
Толока напередодні державних свят
У результаті проведеної 21 серпня толоки, у якій були задіяні працівники Літинської РДА, районної та селищної рад, підприємств, установ та організацій Літина, містечко прибрало невпізнаного вигляду. На територіях загального користування (парк, сквери, пам’ятники, стадіон тощо), які закріплені за органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, організаціями, підприємствами та установами, нині немає жодного папірця. Усе розчистили та підмели, а працівники ЖКП «КП «Літинське» потурбувалися за своєчасний вивіз сміття.

Детальніше...
 
Староста Вольштинського повіту Ришард Курп та польські освітяни приїхали з дружнім візитом до Літина
14 серпня з дводенним візитом до Літина завітала польська делегація на чолі зі старостою Вольштинського повіту Ришардом Курпом. У складі делегації прибули повітовий інспектор освіти Едвард Лясковський, учителі Шімон Птак, Анджей Лішетський та працівник зі староства Пшебислав Лясковський.

Детальніше...
 
Читачі Літинської районної бібліотеки через «Бібліоміст» ідуть до успіху
14 серпня у рамках прес-туру регіональних ЗМІ до Літинської районної бібліотеки завітали головний редактор журналу “Вінничанка”, журналісти із ВДТ, обласного радіо “Хвиля”, вінницького радіо “Місто над Бугом” та газети “Вінницька газета”.

Детальніше...
 
Свято Маковія у Літині

За церковним календарем на 14 серпня припадає свято Маковія, яке у народі називають Першим Спасом чи Медовим Спасом. Офіційна його назва – день семи мучеників Маккавеїв. З цього дня розпочинається Успенський піст, який передує одному з найбільших релігійних свят - Успінню Пресвятої Богородиці. Оскільки початок посту припадає на Спас, сам піст нерідко називають Спасівкою.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня51525354555657585960НаступнаКінець»

Сторінка 58 з 61

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури